Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tampon o.b. + aplikator tampax

Príspevok v téme: tampon o.b. + aplikator tampax
nina5

chcela by som sa opytat ci je to hygienicke a zdravotne nezavadne ak pouzivam aplikator od tampaxov a tampon o.b. lebo tie tampony tampax su fakt hrozne jak z papiera a obecka su jemne a tak a davam si ob tampon do aplikatora od tampaxov pretoze sa mi to lepsie zavadza ...chcela by som sa opytat ci je to hygienicke a zdravotne nezavadne ...ruky aj aplikator pred kazdym dalsim pouzitim umyvam

F

ja pouzivam tampax normalne a podla mna su super, normalka.
ten aplikator je neskutocne dobra vec, lebo je to ovela hygienickejsie, nez keby som si tam niekde na verejnych zachodoch, kde ani nemaju mydlo, musela strkat prsty, co je hnusne uz samo o sebe (fuj, nikdy by som si tam nestrcila prsty) a este keby som potom mala ist po chodbe verejnych wc s krvavou rukou, no hnus a praktickejsie, lebo ked som si skusala dat tie ob-cka, tak to vobec neslo a neskutocne to bolelo az som plakala a nevoslo to tam ani kusok.
a to sa ti kreteni chvalia "lahkym zavadzanim", zavadzanie je jedine ta stupidna reklama, ale v inom zmysle

šejna

Prečo ťa trápi tvar tampaxu, keď je ukrytý v aplikátore? Aplikátor zabezpečí správny tvar na nasadenie a použitie, je to ten tvar, do ktorého musia OB lisovať.Tiež nekontroluješ vložku vnútri sieťky, alebo ano?

Krásny deň!

Wiva

Aj ja som to začala takto robiť :D, pretože Tampax sú podľa mňa nekvalitné (výhoda je len v tom aplikátore) a naopak O.b sú kvalitné, ale bez aplikátora s tým ani nepohnem :D Nemyslím si, že je to nehygienicke, teda v tom prípade, že aplikátor umývate.

luluka

mozno hlupa otazka ale tiez som prave chcela zacat s tamponmi, predtym som vzdy pouzivala vlozky, ale chcem sa spytat na co je ten aplikator? to aby sa to dobre zaviedlo ci ako?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

tampon o.b. + aplikator tampax - Fórum - ZDRAVIE.sk