Mám 15 rokov a bojím sa že možem byť tehotná prosím pomožte

Príspevok v téme: Mám 15 rokov a bojím sa že možem byť tehotná prosím pomožte
cicuska1806

Som abo bola som panna...Bola som na diske a strasne som sa spila no a nic si nepamatam kamoska vravi ze som sa jej stratila z dohladu na dlho...na dalsie rano ma bolela...ved viete co...no a dostala som v ten den menzes ale taky slaby bledy a vodovy...trochu som sa zacala prejedať...teraz su od tej udalosti tri tyzdne..mozem byt tehotna? inak sem tam ma boli brucho

cicuska1806

terat ma problem naj kamka...nevie ci moze byt tehotna po prvom sexe ak sa chalanovi poriadne nepostavil a nevystriekal sa do nej

cicuska1806

ja viem ze som krava ale nic z toho nastastie neni nakoniec a zevraj sa nic nestalo...mi dnes po mojich stresoch laskavo oznamila naj kamka ze ma stale videla..mila je co

vanilyeyes

cicuska1806 mala by si sa poriadne nad sebou zamysliet. Mas len 15 (!!!). Sorry, co ti teraz poviem, ale si este DECKO, preto sa cim skor spamataj co robis, aby si potom svoje nasledky nikdy nelutovala. A urcite zajdi za doktorom. A ak ti je zle rano po cige, tak naco si vypalujes "zobak" ? Ja vas nechapem, mate 15 rokov, uz sexujete, fajcite, prepana, ked ja som mala 15 rokov, tak som poriadne ani nevedela, co to ten sex je a fajcenie uz vobec. Naozaj nikdy nepochopim, preco si vy sami kazite zivot a robite si zbytocne problemy len preto, ze sa neviete "vtrepat" do koze ??? Svojim konanim ublizis najviac sebe a popripade nevinnemu malemu dietatu (dufam, ze v tom nie si).

sexik69sexik@azet.sk

Čavíček divčatka,ženy,chlapci,zvieratka.
rad by sem se predstavil vám,ja som rašista,zoofil,pedofil,gay=a nehanbim za to,sem rad že som toto.
Ponukam strednutia na pokecane(viete na čo myslim) =viete ja sem panic tak viete ake o ake stredko ide.
VIAC INFO NA MOBILE SOM ONLINE (FURD STALE NA MODULE/MOBILE):
ORANGE TEL C:0908/056 209
T-MOBILE TEL C:0902/358 178
ICQ:395/205/852
TAK VOLAJTE,(MAM ZADARA TEL C )DOHODNEME SA ZE KDE DAME TO STREDKO,ALE NAJLEPSIE BY BOLO O U MNA DOMA NA JEDLIKOVEJ 5 NA 5POSCHODI V KOšICIACH.
VOLAJTE SOM SERIOZNY MUž Z VELKYM VTAKOM A ROZUMOM.

laelian

Chod k lekarovi aspon na to ze ci si teda panna, alebo uz nie..inac to si musela byt teda totalne opita ked si to ani nepamatas...nezodpovedne male decko! Dufam, ze niesi tehotna, lebo to chuda dietatko by si si urcite dala vziat a aj ak nie..myslim, ze urcite niesi pripravena na materstvo! Dievca spamataj sa. Aby si raz nelutovala, ako si si premrhala mladost. Preboha ved mas len 15...Tolko ma moja mladsia sestra, ale neviem si pri nej takyto hardcore predstavit..a je to normalna baba..zlata mila, pekna a hlane inteligentna a nikdby by nerobila asi to co ty..preco? lebo ma vyssie postavene hodnoty a je dostatocne v prvom rade sebavedoma a vazi si samu seba..nie aby sa vyspala s niekym v 15-ked si ako normalne uvazujuce mlade dievca uvedomuje, ze na vztah vazny neni pripravena a ma nan este par rokov cas, s niekym o kom ani neviem kto to bol asi. ..vlatne mi je ta luto..Velmi luto..snaz sa z toho co teraz prezivas poriadne poucit a ber si priklad s normaknych slusnych dievcat v tvojom veku

blabla

jak to mozes robit s niekym cudzim, toto nepochopim, bez ochrany a este si ani nic nepamatat. sa spamataj, mas len 15 rokov!!!

jojka

Ahoj dvojbotka.....ja sa tiez bojim ci niesom v tom....rano nevolnosti nemam ale sem tam cez den sa mi kruti hlava a aj ma boli a stale nieco musim jest......jedla som lindynette 20 a po 10 dnoch ma priatel napustil balenie som dojedla normalne ale teraz ako jem druhe balenie je mi zle......mozem byt v tom ? Baby chcem nazor vas.....