Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bleda pokozka

Príspevok v téme: Bleda pokozka
pata17

ahojte chalani. prosim napiste tu vas nazor. moc vam vadi ked ma baba bledsiu pokozku? lebo spoluziak mi vzdy hovori ( teda ked je leto) ze kedy sa uz konecne opalim, ze som biela..atd..:-(( ja aj ked sa opalujem tak nikdy sa moc neopalim, lebo to jednoducho nejde:-(( som blondina a blondiny byvaju vacsinou bledsie ako hnedovlasky..a strasne som z toho smutna, lebo ked mi to chalan povie......a hlavne ked nemozem za to ze som sa s takou pokozkou narodila.:-( ved kazda baba nemusi byt tmava ako ciganka.. :-(( prosiim napiste vas nazor..uprimne..dakujem:)

Severka

Aj jaj nechcem byt bleda ako stena. Nepaci sa mi to. Vyzeram chorobne a k tomu mam aj kruhy pod ocami. Je to hnusna pokozka a mne nesvedci.

Severka

Ale bledost pokozky znaci aj nejaky zdravotny problem. A ten problem sa tyka aj mna. Lekar ma mna pozrie a vie, ze mi nieco je. Vidim to v mojej tvare.
Prestala som jest maso, vnutornosti a vsetkeho co obsahuje zelezo, len kvoli histminovej diete. A tu to je. Bledost :-(.

parazitik

ja mam tiez bledu pokozku a vlasy do rysava, praveze sa mi to velmi paci. a nikto sa nestazoval na moj vyzor, prave naopak :) (obcas poznamky typu bledula, ale to od zien a brata :D)opalovanie neznasam, je to nudne a zbytocne a parkrat som sa aj do pluzgierov spalila, ked som sa pozabudla natret ci som mala tenke ramienka na priamom poludnajsom slnku (pri sporte ci pri kupani, cielene sa nevypekam). neviem preco by bledokozni ludia boli nepekni, pre mna su praveze neatraktivni ti pripeceni. teda, este sa mi pozdavaju taki, ktori su opaleni od sportu na vzduchu, ze je na nich vidiet ze sa vela pohybuju po vonku (opaleni podla tricka a pod) ale taki co sa cielene opaluju aby nemali ani kusocek koze biely su mi smiesni

Tsubaki

Som čiernovláska s bledou pleťou dlho ma to trápilo ale teraz sa mi to páči a ver mi nie len mne =)myslím že bledá pleť je krásna tak sa kvôli nej netráp a váž si ju =D

lucindaaA

Velmi dobre informacie o fototype pokozky som nasla na -odkaz odstránený-

Pisu tam:
Zdá sa, že éra opaľovania je na ústupe. Počet kožných melanómov a karcinómov, dvoch najčastejších foriem kožných nádorov, sa každých desať rokov zvyšuje o 10%.

lencok1

vyzeram, videl si maaaaaaaa, ???????nie...
tea tree olej je podla mna vyborny na potretie vyrazky, dezinfekciu po vytlaceni a tak...takze ja si ho pochvalujem

sunnysweetie

som brunetka s bledou pokozkou..dlho ma to trapilo..vela ludi mi hovorilo,ze vyzeram ako chora..ze sa mam opalit..a tak som sa "vycapila" na slnko..boli z toho popaleniny 2.stupna..a o rok zas..lekari ma varovali pred rakovinou..zacala som teda nad tym uvazovat..minuly rok sa mi hned,ako vyslo prve slnko zacali robit pluzgiere na tele :( mam alergiu na slnko..a nemozem vyst v lete von bez OF50.
uz sa nad sebou len pousmejem..ludia, ktori sa mi smiali,ze som snehulienka dnes maju skvrny na tele od prudkeho a silneho slnka..
ja uz neriskujem..a cele leto som ako Norka :D
komu to vadi, nech sa na mna nepozera..
mne sa tiez pacia snede baby..ale co narobim..nikdy taka nebudem..
priatel,ktory je v lete jak "cernoch" si uz na mna zvykol a neprekaza mu to..v lete sme ako biela a horka cokolada :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bleda pokozka - Fórum - ZDRAVIE.sk