Bleda pokozka

Príspevok v téme: Bleda pokozka
pata17

ahojte chalani. prosim napiste tu vas nazor. moc vam vadi ked ma baba bledsiu pokozku? lebo spoluziak mi vzdy hovori ( teda ked je leto) ze kedy sa uz konecne opalim, ze som biela..atd..:-(( ja aj ked sa opalujem tak nikdy sa moc neopalim, lebo to jednoducho nejde:-(( som blondina a blondiny byvaju vacsinou bledsie ako hnedovlasky..a strasne som z toho smutna, lebo ked mi to chalan povie......a hlavne ked nemozem za to ze som sa s takou pokozkou narodila.:-( ved kazda baba nemusi byt tmava ako ciganka.. :-(( prosiim napiste vas nazor..uprimne..dakujem:)

agina

pata ja som presne ten isty fototyp ako aj ty. Ja som naopak zo svojej bledej pokozky tazila. Bola som jednoducho ina....kamarat, ktory ta dopaluje recami ze kedy sa konecne opalis, ze si bleda, je bud uplny hlupak, alebo sa mu pacis.Takze ziadne strachy.Vzdy je lepsie byt bleda, ako vyzerat ako grilovane kura.Pockaj az budu mat tie opalene krasky 40 rokov. Budu vyzerat minimalne na 50. Takze neboj. Ja som mal v tomto smere kazdeho na salame.A pozri sa. Vydala som sa.

mirkaaa

ja som pocula ze napr. takym talianom, spanielom sa biela plet lubi:) a hlavne ked je k tomu baba blondina s modrymi ocami..zevraj to uplne zeru..no neviem ci je to pravda:)

pata17

dakujem vam vsetkym. lenze ma to uz fakt nebavi stale pocuvat ze co si taka biela, co sa neopalis atd.. :(( potom som z toho uplne psychicky zrutena:((a v lete ked clovek nie je opaleny tak vyzera dost odveci oproti inym ludom. napr. na kupalisku..aj tam moc casto kvoly tomu nechodim lebo sa hanbim :.((

beka

aj na seba kydali biely puder aby boli co najbledsie, lebo to bol symbol slachty.. opalene boli len robotnicky bo museli pracovat na poli.. mas pohodu, bud stastna taka aka si, lebo tak si najkrajsia.. tak si bola predsa stvorena.. a nenic si plet slnkom, lebo casom budes stara a poriadne vraskava zo slnka a k tomu aj tak bleda... takze poho :)

beka

ja mam tmave hnede vlasy a tmave oci a som biela ako snehulienka, tak mi aj vsetci hovoria.. tiez ma ludia dzubali za to aka som biela a robili si zo mna posmesky, ale kazdeho som odpraskla.. mojmu priatelovi sa biela plet paci, je to elegantne.. koniec koncov v minulosti mali slachticne vyhradne bielu kozu a aj

fiona

ja mam tmavohnede vlasy a bledu pokozku, zdedila som to z otcovej vetvy,mama ta je sneda ako ciganka. tiez cely zivot pocuvam aka som bleda ako stena, dost ma to trapilo. pila som aj rôzne čaje na zlepšenie tonusu pleti, ale nepomaha. nech som bledula, ale mam čistú a hladkú plet bez akne a vždy sa da primaľovať, takže je to ok. inak dobry sammoopalovak je z DM, vyzera velmi prirodzene.

lencok1

tak ked viete je to dobre, tak o com sa tu toci...
ja som tym len chcela povedat ze zdielam nazor tich ktori hovoria ze je to pekne

lencok1

no toto sa uz stava realitou,pomaly ale iste snedej pokozke odzvnilo, hlavne takej vysolarkovanej, kedysi to bol ideal krasy mat bledu pokozku...dermatlogovia varuju ze rapidne stupa prave kvoli slneniu rakovina koze, preto sa onedlho stane symbolom krasy to co bolo kedysi...takze bud len a len rada, a este cim viac sa slnis, tym skor budes mat vrasky...takze dalsi pozitivny bod...ja ani neuznavam nadmerne slnenie, nie je to zdrave, netreba to prehanat, vznikaju pigmentove skrvny, vrasky...takze tak:)