Akrylové nechty

radiaradicky

bella- musis mat dobry nastavec na brusku, a mas normalne elektricku hej? ak pouzivas brusne prstene tak pouzivaj zrnitost 60. alebo pouzivaj nastavec valec karbitovy (tento nazov je aspon na nikashope)
zabiatko najlepsie ked si sadu zoskladas sama :) z kvalitnych akrylov a liquidov a ostatne si kup lacnejsie

bella132

Ahojte, chcela by som sa spýtať, niekoho skúseného, kto robí už dlhšie s akrylovými nechtami. Ako zbrusujete starý akryl pri dopĺňaní nových nechtov? Pretože keď som si s brúskou zbrusovala ten starý akryl, išlo to veľmi pomaly a tuším že obidve ruky som robila dokopy 3 hodiny. Prosiiiiiiim poraďte mi niečo.. som zúfala....Keď viete niekto radu, prosím na e-mail : bella132@azet.sk

zabiatko112

ahojte :-)chcela by som si zacat robit akrylove nechty doma, len neviem aka sada by pre mna ako pre zaciatocniku bola najlepsia. Na nete som nasla vela sad, len si neviem od radosti vybrat :-) mohli by ste mi poradit, ktora je dobra, aby som nekupila nieco co hned vyhodim:-) moc dakujeeeem :-)

werus

baby pomozte, idem si dat robit prvykrat gelove nechty a nemam ziadne referencie na manikerku, poradte kde v BA je nejaka overena, dik wewe

00.wewa.00

ja si tiež robím gelove nechty sama ale po tyzdni alebo dakedy aj po 2 tyzdnoch sa mi zlomi ten nelepeny typ. tak som sa chcela spytat ze ci by mi nevedel niekto poradit ze co robim zle.

00.wewa.00

ja si tiež robím gelove nechty sama ale po tyzdni alebo dakedy aj po 2 tyzdnoch sa mi zlomi ten nelepeny typ. tak som sa chcela spytat ze ci by mi nevedel niekto poradit ze co robim zle.

kika888

ahojte, nevedela by mi niektora z vas poradit, ktory vrchny gel sa da dat aj navrch na lak? aby to drzalo a neodlupovalo sa...vraj to niekto tak robi..len mne este ziaden gel tak nedrzal...