Akrylové nechty

jajajaa

akrylove su sice pevnejsie ale o bublinach v gely to je blbost. to len ked nejake mudrlantky maju potrebu gel premiesavat to sa nema.,..

ivuik

iwka. ak sa bavime na prof. urovni tak tam o bublinach nesmie byt ani reci. kto to robit vie, ten bubliny nema. a drzia vyborne,ak su urobene dobre. gel obsahuje mizive mnozstvo kyselin, ale akryl je stvany na kyseline cca 80%, ktora sa dostava do plotnicky nechtu. ale zas gelom sa neda urobit take nadherne zdobenie ako akrylom. tak nech si kazdy vyberie co chce.
ps: akrylom sa da zdobit aj na gelove nechty....

iwka:d:d:d

Podľa mna sú akrylové nechty lepsie aspon co som si robila kurzy tak gelove su možno prirodzenejšie ale tak sa vytváraju strašne bubliny a odpadávaju nedržia tak ako akrylové to je moj zázor na to.A može mi niekto prosím vás poradiť kde sa dajú objednať veci na akrylové nechty....

moncici

moj osobny nazor je jednoznacne gelove akrylove mi nedrzali ani tyzden a geloves ami vidia krajsie ale kazda tu chvali to ci vyhovuje jej jednej gel druhej akryl treba skusit aj jedne aj druhe a sama sa rozhodnut to co drzi a vyhovuje jednej druhej nemusi

evaeva

akrylove su pevnejsie, ale gelove su podla mna krajsie a take prirodzenejsie, akrylove mi dokonca zltly. ale ked sa mi zlomil akyl. nehet tak tak do mäsa ze by som bola radsej nech sa zlomi :(
moncici material na akryl sa da kupit aj na -odkaz odstránený-

mary_anne

ja mam gelove uz treti tyzden a vsetko je v poriadku :o)
som pocula,ze tie akrylove viac nicia prirodny necht..