Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

rotoped

cosmopolitan

podla mna je lepsie chodit do posilky ako vyhadzovat peniaze za nejaky posilovaci stroj. vsak aj tak ta po urcitom obdobi prestane bavit a bude hadzat nan len veci.

traperka

prosim napiste mi este vase skusenosti. za aky cas ste postrehli ze ste schudli a pod..ktory stroj by ste si vy kupili..

momo

pentium, to vlastne ani nie je o tom, či ma to baví, jednoducho je to nutnosť, nevyhnutnosť. Ide o to, že si stanovím presné intervaly cvičení a s pevnou vôľou ich budem plniť. Ide o postavu a nadbytočné kilá, ktoré samé od seba neodídu, takže niečo pre to treba aj urobiť. U mňa konkrétne napr. nestačí iba zdravo sa stravovať a občas nejaká tá prechádzka. Ja som ten typ, ktorý priberá aj zo vzduchu. A keď máš prístroj priamo doma pod nosom, máš viac príležitostí ho použiť, trebárs aj niekoľkokrát denne. Nemienim si z neho urobiť vešiak na šaty :-)

pentium

rotoped=zbytocna strata penazi,najsor skus chodievat do posilky,ci ta to vobec bude bavit,lebo ak nie zbytocne vyhodis na rotoped peniaze.

traperka

a ako rychlo sa prejavi cvicenie na vasom tele? nestane sa nahodou ze po urcitom case sa dostane telo do svojej povodnej vahy?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.