Homosexuálny sex

mandy21

myslim, ze rodicov netreba odsudzovat. vsak kazdy rodic, chce, aby jeho dieta malo dobry a stastny zivot. a uvedomuju si, ze s homosexualitou bude ten zivot ovela komplikovanejsi ako bez nej. nehovoriac o tom, ze nebudes mat deti a mozno budes mat osamelu starobu. ja by som to z tohto pohladu rodicov brala. vies, ja som uz stara korcula po 30-tke, zato aj na starobu myslim :-) ale ked som mala 17, tiez som na starobu ani nepomyslela

lencok1

ano pochopila...
inak ja si myslim ze uz je to podstatne lespie ako kedysi, viacej sa o tom hovori a pise...napr. aj Honzik Musil ako sa sam verejne priznal, toho ja milujem, ked som bola mladsia bola som do neho "zalubena":)...tak ale skoda je gay

veronika

ja si myslim ze sexualnu orientaciu clovek neovplyvni, je to skor biologicke nez psychicke.aj ked dnes je in ked sa naprilad baby drzia za ruku.pacia sa mi baby,ale mam priatela...je tu nejaka lesbicka??

mandy21

ale je to take cudne s tou homosexualitou.. akoby priroda chcela, aby sa urciti ludia dalej nerozmnozovali. smutne, nie? :-(

TosHo

Máš dobré názory, ale tie ľady sa zrejme nikdy neprelomia...lebo ľudia sa odjakživa báli niečo, čo nepoznajú...a útok bola ich obrana