Zotrvat alebo pauza?ak chcete,mozte napisat vas nazor

Príspevok v téme: Zotrvat alebo pauza?ak chcete,mozte napisat vas nazor
smutna

Ludia,mam taky problem...s priatelom sme spolu tristvrte roka a mam ho naozaj velmi rada,ved to poznate...a spociatku nebol ani mensi problem..lenze nastupil na vysku do Ciech a tu sa zacali moje problemy...stala sa zo mna velmi smutna osoba,ktora chodila predtym vysmiata ako slniecko...viete,ako to je,ked niekto odide a chyba vam..sice chodil takmer kazdy tyzden domov...ale nezvladala som to a ani teraz to nezvladam..cez tyzden sme sa nevideli a cez vikned napr 3-4 hodiny v kuse,co je uplne strasne,postupne to zacalo upadat do streotypu a nasa komunikacia bola len cez net..a mmt zistujem,ze mame toho velmi malo spolocneho a citim taku neslobodu,ze asi by som radsej bola sama...lebo cez vikned on vyzaduje pozornost,ze kvoli mne sem prisiel..ale ja mam okolo seba aj inych dolezitych ludi a vikned je prilis kratky a teraz to uz dospelo do takeho stadia,ze uvazujem ze dam pauzu,lenze to je pomaly koniec a tak asi dam koniec...lenze on ma teraz skusky,potom je valentin a narodeniny..a neviem,kedy to mam urobit..ja som uz asi v podstate rozhodnuta,co si o tom myslite...robim spravne?..lebo mam dobry pocit z toho rozhodnutia,ze uz viem,co dalej...nebude to odo mna podle,ked mu poviem,ako to citim..lebo on o tom vie,len ked tam chodi do skoly,nemoze s tym nic urobit,ja ho lubim..ale chcem byt s takymto clovekom viacej a citim,ze sa postupne vzdalujeme od seba..ak mate iny nazor alebo daku radu,zivotnu skusenost,jendudhco napiste...

smutna

anabel:aspon niekto,kto ma nesudi...no hej,dnes prisiel,ale boli sme spolu asi 20 minutiek,zajtra budeme dlhsie,tak sa s nim chcem vazne porozpravat a uvidim ,co a ako...som vadna,ked chcem mat niekoho tu pri sebe,kto ma objime,ked budem smutna a povie mi,ze to bude dobre?

anabel

ja ked som chalanom davala pauzu,vzdy to bol koniec-uz som s nim neplanovala buducnost.je to tak jemnejsie povedane,ako maj sa,davam ti kopacky.ak chces koniec,urob to.nema to zmysel natahovat to do nekonecna.nech ho to co najrychlejsie preboli.

cirka

ja mám podobný vzťah s priatelom, vídame sa prakticky len cez víkendy, ale o to viac sa na seba tešíme. vždy ked sa blizi koniec tyzdna sa uz nemozem na neho dockaat. proste ten pocit ked ho ptm uvidim je vzdy proste suuupeeer. kazdy to preziva inak

smutna

a neviem cim to je,ale posledne dva tyzdne mu neviem povedat lubim ta,lebo stale len rozmyslam,lebo ma to dost trapi

smutna

vies,ja som vedela,d coho idem,ked bol ewste tu,bolo to v pohode...lenze teraz zijeme obaja ten svoj...ja som bola zastancom toho,ze vdzat h na dialku neni vztah,lebo vztah je o tom,ze ten clovek je tu s tebou,nuz asi som sa zmylila

majo23

ja som sa pytal len preto ze som z vychodu a tu kazdy druhi chodime za pracov na tyzdnovky a tak.a vztahy klapu lebo sme radi ze mozeme byt spolu aspon vtedy.ved tie veci sa daju riesit ked je prec a ked pride mozte mat cas len jeden pre druheho.tot moj nazor.

neskusena

kosicky kkt,myslela som to presne tak ako ty len som to nechcela tak hrubo povedat ale ako hovoris a ako som pisala,ak milujes nepozeras na ostatnych ludi a nato kedy dat kopacky uz vobec nie das vtedy ak to citis,ale ja by som aj tak vyckala anechala chlapca spravit aspon skusky,urcite by ich nespravil ak by mu den predtym dala kopacky,a ak chlapca vidi len cez vykend tak do riti nemala by som oci pre nikoho ineho.napr ja so svojim dokazem byt vkuse 24hodin a vobec mi nevadi ani nelezie na nervy praveze to zboznujem byt len snim a snikym inym,teraz je to uz trozku ine chodime aj za kamosmi ale obydvaja a sme uz spolu dlho takze sa ani nemozno cudovat