Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Poradit ohladne cestovneho ruchu..

Príspevok v téme: Poradit ohladne cestovneho ruchu..
anonymus

Rozhodujem sa medzi gymplom a hotelovkou v PN.V buducnosti by som chcela studovat cestovny ruch,ale neviem to na 100%.. prosim vas poradte mi, na aku SS mam ist.Som z toho nestastna :(
A chcela by som sa opytat..tie, ktore ste studovali/alebo studujete cestovny ruch, kde ste sa uplatnili?Pracujete aj v zahranici?...

lea

ja som robila brigadnicky sprievodkynu CR a poviem Ti, je to narocne, ovela viac ako si ludia myslia. treba na to pevne nervy, lebo slovenski turisti vedia dobre cloveka vytocit svojimi poziadavkami, neraz poriadne prehnanymi v porovnani s cenou, co za dovolenku zaplatili. je to ale fajn brigada pre mladeho cloveka, trochu pocestujes, ale nie dake dlhodobe povolanie. ine je, ked pracujes v hoteli, tam nie si v 24hodinovej permanencii

frida

no, dnes sa dostanes na ktorukolvek VS z akejkolvek SS. dnes ma vysoku skolu pomaly kazdy, kto na to nema, ma peniaze a ide na sukromnu.... nie o tom sa vsak bavime.
ak nie si pevne rozhodnuta, radsej si vyber gympel, mozno sa medzitym rozhodnes. co sa tyka cestovneho ruchu, urob si radsej kurz sprievodcu v cestovnom ruchu, no a samozrejme venuj sa aj jazykom. ja som nestudovala cestovny ruch, ale uplne nieco ine, mala som vsak kurz a robila som delegatku. bolo to super a raz sa k tomu chcem vratit. vacsina delegatov pracuje vsak len na dohodu, nie na prac. pomer, popri studiu na VS, alebo popri inej praci.

Ivka 1

Vyber si radšej hotelovú akadémiu. Je zameraná viac na štúdium cudzích jazykov, ktoré budeš pri štúdiu cestovného ruchu potrebovať a nadobudneš aj praktické vedomosti.

traperka

podla mna chod na gympel. ktohovie ci sa za tie 4 roky nezmenis a nebude ta bavit prave nieco ine. a z gympla mas aj vacsiu vyhodu dostat sa na ktorykolvek typ vs. drzim palce nech sa spravne rozhodnes.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Poradit ohladne cestovneho ruchu.. - Fórum - ZDRAVIE.sk