Štiepenie nechtov

Ka rin

ahoj. Mne na lámavé nechty pomáha spevnujúci lak od s-he ale niekedy ked si ho nedam a nechty sa mi stále lámu tak ich necám vyrást a ked sa nejaká časť odštiepi tak ju odstrihnem a ona dorastie takže mne pomáha toto

vissy

ahoj mne sa veľmi štiepili nechty a vždy ked podrastli dlhšie tak sa mi zzlomili alebo začali štiepiť a potom som si kupila v drogerii teta lak na nechty laura conti s kalciom a výborne mi pomohol ked si s nim nalakujem nechty mam krásne vyživené a pružné a ten zinok tiež pomaha , ale ked ho užívaš musíš si aj tak lakovať niakym posilnujucim lakom

jajuusik

smejulinka...presne to sa robilo aj mne do pol ziveho nechta a nechty kratke...ale teraz to nejak prestalo sice stale sa mi stiepia ale uz vyrastu aj dlhsie...neviem ci to prestalo samo od seba ale mala som Caltrate ale povodne na kosti potom som si zacala lakovat s tym ochrannnym lakom a potom ked mi narastli trocha dlhsie tak som si chranila abz sa mi co najmenej odlupovali a asi najviac mi pomohlo ked som si toto odlupene tak z hora vyhladila makkzm pilnikom do hladka abz sa to neolupovalo dajej...teraz beriem este aj zinok

Helus

Mojenehty,dakujem za tip aj mne sa lamu a stiepia nehty kupim si taky olejcek aj ja.Vaskusala som uz vela pripravkov a vysledok ziadny.

mojenechty

Ja som mala tiez problemy s nechtami (lamali, stiepili sa a nikdy mi dobre nevyrastali) a moj manzel mal plesne na nechtoch na nohach. Potom mi kamoska od svojej pedikerky doniesla taky pripravok znacky GEHWOL - Olej na nechty a pokozku. Po case manzelovi plesne zmizli a mne konecne rastu zdrave a pevne nechty... Super pripravok. Staci len raz do dna kvapnut na necht. Teraz si uz davame len preventivne 3x do tyzdna a nic nam nehrozi. Veeelmi doporucujem.

maja5.11

Dobry den.......... kazdu zimu moje nechty su polamane a stiepia sa ......niekedy az do polovice nechta.... poradte mi prosim co by som mala pouzit na tieto nechty....PS nenosim ani gelove ci umele nechty.....Dakujem

pepa1143

Ak ste neikedy mali umele nechty ci uz gelove alebo akrylove moze to byt tym ...( to ye vase nechy su akoby vlnkovite alebo nerovnomerne) ja robim gelove aj akrylove nechty a castokrat sa s tym stretavam ... a poradim vam .... nedavajte si umele nechty minimalne dovtedy kym vam ten vlnkovty neodrastie...ked sa stiepia, lamu, su krehke najlepsi je lak na nechty s vapnikom pouzivat tak ze prvy den date prvu vrstvu druhy den druhu vrstvu treti den tretiu. Na stvrty den vsetky odlakujete necht zvrchu cely prejdete lestickou a znovu nalakujete prvu vrstvu a takto to stale opakovat minimalne mesica :)

tekvicka_

poradim koznu, moze to byt plesen, mala som to kedysi na malicku a pomohli mi akurat veci od koznej na ten necht

casykey

Dobrý deń
chcem sa opýtať ja mam problémy s iba s 2 nechtamy na 1 ruke čo nikto nechápe ked mu ukazujem.Na lavej ruke 2hý a 3tí mám inej farby, su povrchovo poškodené akoby mi niekto kladivom búchal na ne.Vlnkovité na každý smer a aj dierkavé.Keď som mala gelové mi celý nechet odrhol od vlastnej kože čo nikto nechápal a ani ja sama už som zufalá prosím poraďte mi.Ďakujem

fgf

ja mam takyto necht uz par mesiacov, uz si nepamatam ako to vzniklo, ale ostatne nechty mam uplne zdrave

tinypic.com

vyzera to ako dlhy necht, ale je skrateny az na hranicu a ten zlom, znazorneny tenkou ciarou, je uz v zivej casti, cize neviem ako sa ho zbavit..