Som na dne =( uz nechcem zit

Príspevok v téme: Som na dne =( uz nechcem zit
fallen angel

prepacte ze vas otravujem s niecim takymto,viem ze je to moj problem ale potrebujem to zo seba dostat a vyrozrpravat sa..Ide o to ze moj zivooz nema zmysel som v strasnej depresii..vsetko sa to zacalo v skole,vdaka mojim spoluziakom som sa stala uzavretym a plachym clovekom,mam strach z ludii. To co som zazila,to co mi sposombili by som neprial nikomu..kazdodenne urazky,osocovanie,ponizovanie..vseci kamosi sa mi otocili hcrbtom,nemala som nikoho..spomienky na to mi zostali hlboko v srdci, necitim sa dobre. Veci nelogicky presuvam z mietsa na miesto , mma take cudne stavy ze kazde slovo vzdy musim zopakovat 10x,prekracujem ciari na chodniku ,ja proste newem..uz sa neviem z nicoho tesit,okrem toho mam problem,ktori ma nesmierne trapi,mozno pre inych by to bola banalita ale pre mna ...skoda hovorit no proste ked sa to stane uz nebudem moct zit..koniec ..a mozno to bude tak lepsie lebo uz nic nema vyznam ..tak dobru noc..diki

teo

no vy ktory tu mate problem s ludmi alebo v skole tak ste na tom este dobre, lebo ide len o prechodnu zalezitost, mate aspon nadej ze za par rokov mozno skor sa to zmeni.

hormon

je to smutne, no daj sa dokopy,,,zivot ide dalej, a mozes toho dokazat este tak velmi vela,,, hlava hore =) všetko ma svoj vyznam, aby si sa lepsie vedela pozerat do buducnosti,,,tak otoč kartu a pozri sa na to z tej lepsej strany,,, =)

bingham

blokersky:
neznasam takychto slaboduchych ludi....

ved sa vzchop a zacni nieco robit so svojim zivotom... hadam nemas 3 roky, ze ta niekto musi viest za ruku

a to ze ta niekto odrbal o love je tvoja sprostost... nabuduce budes mudrejsi

blokersky

nic ma nebavi som sam ojebali ma o peniaze mam 17 a este som nic nezazil nebol na ziadnej chate som skaredy a uzavretty ludia my vsetci davaju pritrtkane rady a su ohromne mudry nik ma nepodrzi kebyze sa tu najde niekdto kto by am zabil dokazem mu za to zaplatit neskutocne vela penazi rpetoze ja to sam nedokazem ak si tu napis mi na matus_5@centrum.sk nedokazem sa zabit sam ale ak si myslis ze to dokazes dam ti vsetko co mam

martina kajanova

citym sa blbo som plna depresie,sola celkom ujde ale je to aj z toho ze chcem ist s kamoskou von a ona nemoze lebo ma to a to neviem co si mam uz o tom mysliet som pla zialu a a trcat dom sa mi nechce.

pu4y

korkobus a vsetci ostatni, hlavne sa nezabijajte,si myslite,ze tym sa nieco vyriesi??? kamarat chodil s mojou kamoskou 8 rokov a na ich vyrocie 8rokov sa priamo pred nou zastrelil rovno do spankov.. pretoze si nasiel inu a bol stastny s oboma a nedokazal zit, svedomie ho dotlacilo,ale toto je riesenie? ta milenka sa kvoli nemu zacala rozvadzat a ta priatelka, pred ktorou to urobil, si viete predstavit, ako na tom psychicky je,ked ho milovala do poslednej minuty aj po tom vsetkom-po nevere.. je pod liekami, proste on si odisiel, ale my, co sme boli pri tom, mame doteraz nocnu moru a jeho rodina??nielen financne problemy navyse, ale ten zial proste je nevycislitelny!! vsetko sa da riesit inak, tak nebude obycajni SLABOŠI a hned po prvom probleme sa idete zabíjať, to ste fakt sebci, ved myslite aj na to okolie!! asi pisem voci vam dost kruto, ale inak si to neuvedomite!! boze! na svete je milion rieseni, mate zivot pred sebou a vela krasnych chvil o akych sa vam teraz ani nesniva, tak predsa smrt nie je riesenie!!!!

captivity

Ste v zajatí negativizmu, to je váš problém.
Nad všetko sa dá povzniesť, len na to treba nájsť silu.
Inak by som bol už aj ja dávno v hrobe, čo by ale bola nesmierna škoda.