Som na dne =( uz nechcem zit

Príspevok v téme: Som na dne =( uz nechcem zit
fallen angel

prepacte ze vas otravujem s niecim takymto,viem ze je to moj problem ale potrebujem to zo seba dostat a vyrozrpravat sa..Ide o to ze moj zivooz nema zmysel som v strasnej depresii..vsetko sa to zacalo v skole,vdaka mojim spoluziakom som sa stala uzavretym a plachym clovekom,mam strach z ludii. To co som zazila,to co mi sposombili by som neprial nikomu..kazdodenne urazky,osocovanie,ponizovanie..vseci kamosi sa mi otocili hcrbtom,nemala som nikoho..spomienky na to mi zostali hlboko v srdci, necitim sa dobre. Veci nelogicky presuvam z mietsa na miesto , mma take cudne stavy ze kazde slovo vzdy musim zopakovat 10x,prekracujem ciari na chodniku ,ja proste newem..uz sa neviem z nicoho tesit,okrem toho mam problem,ktori ma nesmierne trapi,mozno pre inych by to bola banalita ale pre mna ...skoda hovorit no proste ked sa to stane uz nebudem moct zit..koniec ..a mozno to bude tak lepsie lebo uz nic nema vyznam ..tak dobru noc..diki

jennynka

skusala si si najst nejaku kamaratku-spriaznenu dusu napr. cez net...ja som tiez dost samotarsky typ a tak som si nasla viacero kamaratov..najskor sme si mailovali, smskovali a teraz sa stretavame, beru ma taku aka som...a navyse coskoro pojdes na strednu, tam budes mat moznost spoznat novych ludi...a kasli na to co ti kto hovori, si ich nevsimaj, si v duchu vzdy jednoducho povedz, ze tebe to moze byt uuuplne jedno co hovoria, dolezite je to aka si naozaj, osobka s citlivym srdieckom....a nepodcenuj sa...a navstivit psychologa je celkom dobry napad, rozhodne by som to skusila byt tebou...a nakoniec nauc sa tesit z malickosti...drz sa, velmi ti prajem nech sa z depky dostanes co najskor

lencok1

ak chces odporucim ti tu skvelu psychlogicku aj psychiatricku, ak chces pojdem tam s tebou, neboj sa nicoho...viem o com hovorim, dostanes sa z toho

mova30

dievca spamataj sa,to sa nemas ani trocha rada?to fakt v tvojej triede nie je aspon jedina tzv.spriaznena dusa,s ktorou by si sa mohla rozpravat o niecom nornalnom a pozitivnom?najdi v sebe silu sa branit sprostym reciam a vygumovanym mozgom.urcite mas v sebe hrdost a najdi sposob ako branit.a mama vie o vsetkom?

zonula

fallen angel,coho sa tak obavas?nech je to cokolvek,drz sa!vsetko zle urcite raz skonci,je smutne,ze uz strnastrocna mas depresiu:(((prajem ti,aby si bola stastnejsia...ak nemozes ist k psychologovi,skus aspon linku detskej dovery,skus cislo pohladat na nete...

fallen angel

dakujem vam za podporu,ale s tym psychologm to neni take lahke..mozem tam ist aj sama?ci len s mamou? mam 14...No zajtra je najhorsi den v mojom zivote,strasne sa bojim toho co sa ma stat,to preco sa tak velmi trapim:(nejdem spat,nechcem aby bolo zajtra ,uz nechcem plakat,ale neda sa to zastavit..citim s tak sama a bezradna.pre nikoho nic neznamenam, som len niekto,vhodny na ich urazky a osocovanie...uz sa to neda,moj zivot je iba nekonecnym kolobehom,bez zmyslu.

bambulka15

fallen angel pocuvaj ma...ja som bola na tom pred urcitym casom velmi podobne, ani si nevies predstavit ake stavy som mala ja...tiez mam obsedantno kompulzivnu poruchu...vies ani som nemyslela ze sa z toho nejako dostanem, proste zivot bol pre mna utrpenie, beznadej, vsetko bolo cierne a nevidela som zmysel...ale teraz dokazem normalne zit, pretoze som navstivila psychiatricku,uz zacinam rozlisovat aj ine farby ako je cierna. naozaj to nie je blbost, dala mi lieky...najprv som vobec neverila ze mi pomozu, ale postupom casu to bolo lepsie...vies bez nich by som to urcite nezvladla..ked ti mozem nejako poradit urcite navstiv psychiatra lebo psycholog by ti asi nepomohol...drz sa