Male biele vyrážky na penise! Co stym?

doktor :-)

Ja to mam tiez. Mam to asi od 12 roku. Asi v 14tich to zmizlo a potom sa to objavilo znova. Teraz je to uz dost rozsiahle.

Tiez som sa to bal doma povedat - hanbil som sa. Ale ked som bol u urologov a koznych lekarov a partnerky nic nedostali odlahlo mi :-)

Tato forma by mala byt z prilisneho potenia, resp. u tych co sa rychlo vedia vzrusit. Vraj na to moze pomoct denne umyvanie a striedanie teplej a studenej vody.

p.s. ak to dostanu osoby, ktore uz pohlavne ziju, moze to byt aj pohlavna choroba (teraz neviem ako sa vola, ale vyrazky vyzeraju podobne). Preto si skontrolujte ako tie vyrazky vyzeraju. Ak vznikli pred pohlavnym stykom a osoba onanuje, moze to byt toho - prilisne potenie - nieco ako akne :-)

vasili

hhmmm zaujimave ze odporucate si kupovat rozne veci v lekarni............ale ako tak pozeram na tych internetovych lekarnach tak tam nic nemaju

Asus33

cafte..mam na vajcach a na penise tie velke biele "bodky" ale ako som tu cital tak ma to upokojilo ale este z vnutornej strany predkozky mam taku kopku miniaturnych bielych bodiek a este pod zaludom zo spodnej strany...dost mi to vadi neviem co to je a bojim sa toho neviete pls?

laky

8776 caw,canesten nieje na lekarsky predpis,dostanes ho hocikde,cena je do 100SK cize do 3,31Eur.a ten zinok chces brat vo forme tabletiek?alebo ako zinkovu mast?

8776

no mne idu niektore aj vytlacit.....ja by som si aj ten zinok ci canesten kupil ale to je len na predpis asi ...no ja neviem.... :)))a pred mamou....nechcem nic vraviet...ta to vykeca ocovi a to je taky uchyl hned ma bude ocumovat :D:D:D ale nie no tak ja neviem mne je ot blbe ja v lekarni napriklad ze zinok poprosim ,,, :Da nie?

KUrvik

Ja mam tiez biele vyrazky po celom penise ale z tych vyraziek mi virostaju Chlpky a mam to aj na vajcoch :D Odpiste ak nieco viete o tom :)

Joe12112

No aj ja mam na penise biele vyrážky a som dosť rád že to nieje nič vážneho :) ty vole jak som sa bal že to je niečo brutálne ale potom ako som sa to odvážil pozrieť na net tak som rád :D mám to tak od 11 teraz mam 15 a vyzerá to že nejaká jedna tam pribudla ale čo keď to nieje choroba som rád :D ale bojím sa že keď budem starší že čo tomu povie frajerka budúca... :D PS:moja prezývka nieje Joe ale nič iného ma nenapadlo xD