PREDLŽENA MATERSKA ?

Aťa

Boze ako ma to mrzi ze som tu nebola...ak by nieco tak anka84@azet.sk...kedykolvek sa ohlas...veru niekedy sa treba krotit...a to ti radi fakt ta prava..hihi...mam sa fajn ved to poznas...kup detom bundy pod stromcek a mas hned aj darcek jednou ranou dve muchy ..pááááá

senorra

Ata ja som tak potrebovala s niekym pokecat... tu bol rozchod na spadnutei vazne,nieco hrozne.Nastastie je to ok,ale bolo to o chlp.Sa musim unormalnit trochu.Nic som nezohnala detom,takze nic nakupene..
Co mas nove,ako sa mas?

Aťa

Senorka, bolo Ti za mnou smutno, vsak? Ale nie vazne...uz som tu dlho nebola ..no polepsim sa....Citam babulky neochoreli, takze prazdniny ste si uzili, zatulali do Rakuska...je dost tazke kupit nejaku peknu bundu a nie dve..ale urcite uz si nejake kupila...ja sa Ti mam dobre, mala som nejake povinnosti, preto som tu nechodila, no budem sa snazit castejsie...ahojky a prajem vela stasticka a zdravicka celej rodinke... Aťa

senorra

Atka ahoj.. ako prisla teplota,tak ajodisla.. nastastie.Boli sme cez vikend v rakusku,bundy detom pozhanat,nemozem zohnat nikde dve rovnake cisla a pekne a cinanske im kupovat veru nechcem.Ale aj tak som nic nekupila :(

Aťa

Senorka, len sa dlho udobruj..to byva najkrajsie:-))))snezi nam, mrzne....ja nemam rada zimu. A dcerky je mi luto...ako sa ma? dufam, ze uz je jej lepsie. Take prazdniny, chudatko. Drzim dievcatkam palce, aby to nebolo nic vazne. ahojky

senora

Ahoj Atka... jasne,ze vahu mas akurat co tam po dietach,len sa pekne napapaj a poriadne.Noo my uz sme vcelku ok,ale este hram trocha formu :) Pekne nam snezi ze? Decka sa idu zblaznit,ale mam malu choru.Od rana teploty a vracala,takze prepokladam ze to dostane aj druha... a ze prazdniny

Aťa

To som rada, ze sa to ukludnuje...ved naco si zbytocne robit problemy...A Senorka si zlata, myslim s tou mojou vahou..dakujem....

senorra

Atka uz je trochu lepsie... ale tvarim sa stale trochu urazene :)
Jasne,ze to neni zle s tebou,to mas tak akorat :)

Aťa

Ani ja nemozem jest, ked mam stres, ale mne sa to stava malokedy..dufam ze to vyriesis spravne...a vies co? Som si vydychla, ze ked uz som tucnejsia, ale som aj vyssia...169 cm...takze to so mnou nie je az take zle / aspon dufam/ Ahoj a pekny vecer....páá