Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

rozumiete snom?

Príspevok v téme: rozumiete snom?
lekarka?

snival sa mi sen a neviem co si mam o nom mysliet.chcem byt lekarkou ale teraz som si nie ista c to naozaj chcem.
stala sa havaria vodic zrazil dve dievcatka ktore spadli do velikanskej priekopy ale sa zachytili na nejakom podnose alebo co to bolo.nikto im nepomohol lebo vodic bol v soku a ostatni sa len prizerali.pribehla som tam ja a jedno sa mi podarilo zachranit druhe mi vypadlo ked som ho chela chytt.bola som s toho tak v soku ze som povedala ze uz nikdy nechcem byt lekarkou.po niekolkych dnoch prisli za mnou lekari a povedali mi ze aby som sa vratila ze to nebola moja cyba ze ona odpadla a to som nemohla vediet.

nevstart

pozri,bol to len sen...to ze mas iste obavy,ci si si vybrala spravne povolanie je normalne...bol to len sen,ale ked sa chcem k nemu vyjadrit tak asi takto:spravila si vsetko pre to,aby si tie dievcatka zachranila a jedno si zachranila,keby tam nie si,ani ono by mozno nezilo...a o tom je lekarske povolanie:pomahat ako vies,necakaju sa od teba zazraky.tolko moj nazor,hlavu hore:)vies v tom sne sa odrazili mozno tvoje vnutorne obavy...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

rozumiete snom? - Fórum - ZDRAVIE.sk