Prolaktin-porad RNG aj iny

Príspevok v téme: Prolaktin-porad RNG aj iny
didi

Ahojte.Na gynekologii mi zistili zvyseny prolaktin.Doktorka mi nic nepredpisala,ked nemam problemy ako je meskanie menzesu a ze ak budem mat problem s otehotnenim tak potom to bude riesit.Kedze dieta este nechcem tak sa tym nemam zapodievat.Chcem sa spytat ci je to fakt banalita,predsa je to hypofiza v mozgu,ci nemozem mat z toho aj nejake ine nasledky.Niekde na fore som citala,ze z toho casom moze vzniknut skleroza multiplex,ci je to pravda neviem,ak vie niekto ohladom prolaktinu viac poprosim o radu.Dakujem

RNG

Koloidne striebro nici siroke spektrum mikrobov od bakterii cez virusy, kvasne infekcie, mykoplazmy ba dokonca ciastocne aj plesne.Jediny problem je, ze ked sa rozriedi staca velmi rychlo ucinnost, takze do krvneho obehu sa dostane uz len malo ucinne .

riko

RNG.Ďakujem za odpoveď a návod na používanie. Ešte som sa zabudol opýtať či to môžem piť tak ako je alebo ju treba riediť v pohári s vodou. Sam Ste mi dali odpoveď dúfam že som to dobre pochopil že neriediť, pretože stráca účinnosť. Robil som doteraz chybu dal som si za lyžičku do pohárika a dolial som vodou.Ešte som počul že je to prirodzené antibiotikum a ničí baktériea kvasinky.To by ma potešilo. Ďakujem za odpoveď.

RNG

Riko, to je len zatial vzorkova vyroba, nasa vlastna, automaticke malokomercne zariadenie som sam montoval, produkuje koloidnu striebornu vodu zhruba 6-6.5 ppm. Zatial nebola urcena na predaj, lebo je v schvalovacom procese(schvalovania zabrzdili pred vyse 1/2 rokom, lebo sa mali menit pravidla s prechodom na bezhranicne zony.
Akakolvek plastova flasa na vodu je dobra na koloidnu striebornu vodu, ked sa dokladne vyplachne destilovanou ci deionizovanou vodou. Do koloidnej striebornej vody sa nesmie prilievat obycajna voda, lebo ju za par minut znici. Takze ziadne zriedovanie sa nekona!
Pouzitie je 3x2 polievkove lyzice denne, velmi ucinne na zaludocne infekcie. Kedze v zaludku sa ale strieborna voda velmi rychlo znici(iony sa rekombinuju s kyselinou) jej aktivita je len kratkodoba=par minut.
Na vyplachy nosa, oci, hrdla , vaginalne je ako stvorena. Ja bez nej nikam nechodim, nosim na sebe malu spray flasticku, a ostriekam si oci, miesto brhlenia ked ma svrbia, nastiekam si do nosa, ked na mna lezu nejake bakterie alebo virusy, nastriekam si na ruky skor nez chytim nejake jedlo(v restauraciach si kolko ludi umyva ruky pred jedenim? a potom sa divia, ze su epidemie!
Tiez do ust(kontrola nejnecistejsieho miesta v tele, tam je najvacsi vyber(nie pocet) bakterii a kvasnych kultur na tele, najhorsie su streptokoky zijuce na krckoch zubov, toto ich vytlcie.)

riko

RNG.Prosím o odpove´d i keď to nepatrí k tejto téme. Pre dvomi dňami so si kúpil v tvojej predajni Koloidnú vodu naplnenu v plastovej flaši o Kláštornej. Pani v predajni mi nevedela poradiť ako to užívať, na flaši nie je návod, ani žiadný návod k tomu. Moja otázka znie, či ta voda je riedené koloidné striebro, v akom pomere a ako to mám užívať. Ďakujem za odpoveď.

RNG

Wobenzym je starsia osvecena enzymaticka zmes, pouzivana hlavne na cistenie tela. Cistejsie telo lepsie pracuje.Vo vsetkom.
Tym, ze jeme skoro vsetko tepelne upravene sa ochudobnujeme o hromadu enzymov v surovych jedlach. Za miliony rokov sme boli usposobeni na surove, takze nase vnutorne zdroje enzymov su pretazene a casto nedostatocne. Tak sa nam v tele hromadia nedostatocne rozlozene materialy a rozne nefunkcne vaziva, ktore pre nedostatok enzymov zotrvavaju v tele a sposobuju zamorenie.
Wobenzyme( na prazdny zaludok) a ine , modernejsie a silnejsie enzymaticke zmesy precistia telo, napomahaju regeneracii, zvysuju nepriamo imunitu, odstranuju skodlive vaziva(predrakovinne, tumory, cysty, myomy, hrcky,) bielkovinne zhluky blokujuce lymfaticky tok atd.

RNG

Rastlinne vytazky su rovnako ucinne, to dokazali mnohi lekari, od ktorych tieto,informacie mam a nazim sa tymto sposobom na fore spopularizovat.
Jedine, pre co sa to nebude predpisovat je alebo nedostatocna informovanost lekarov(na skolach sa nic o prirodnych prostriedkoch neuci) alebo ze je to blokovane medickym priemyslom ako "spinava konkurencia".
Ale naveky sa to robit nebude dat, ludia si budu ziadat lacnejsie a ucinne prirodne lieky bez skodlivych postrannych ucinkov.
Pole rastie rapidne, su desiatky tisicov lekarov, ktory predpisuju doplnky miesto mnohych syntetickych liekov a aj ti ktori ich nepredpisuju ich sami beru.
V USA vyse 50% lekarov berie potravinove doplnky, a len 20% ostatnej populacie ich berie. Tj lekari sami ich pouzivaju vo vyssom percente ako ostatni, to by malo nieco hovorit....

milluska

RNG a co Wobenzym? Viem, ze to sem nepatri, ale predpisala mi ho neurologicka a netusim preco?
PS:nie kazdy vie anglicky;-)

milluska

Ako neziaduci ucinok u nas pacientky udavaju nizky tlak, ale 90% nasich pacientov uziva dlhorocne lieky, riesi sa neplodnost a s rastlinymi extraktami by sme ako odborna ambulancia asi neuspeli:-)

RNG

Nechapem, preco by mal niekto pouzivat lieky s plno skodlivymi ucinkami, ked existuju prirodne bez zlych ucinkov.
Bromocryptin mesylat(Parlodel ma nasledovne:
SIDE EFFECTS: May cause drowsiness. Avoid tasks requiring alertness. Other side effects may include stomach cramps, nausea, vomiting, indigestion, constipation, diarrhea, headache, fatigue, lightheadedness, insomnia, nasal congestion. These should subside as your body adjusts to the medication. If any of these effects persist or worsen, notify your doctor promptly. Notify your doctor if you develop: bloody vomit, confusion, fainting, depression, irregular pulse, shortness of breath, rash, tingling of hands or feet, involuntary movements, nightmares, vision changes. If you notice other effects not listed above, contact your doctor or pharmacist...
...

Ti iste plati na Medocriptin(bromocryptin mesilas)

Nežádoucí účinky:
Jako u všech ostatních léků, i při léčbě Medocriptinem se mohou objevit některé nežádoucí účinky.
Pokud se u Vás objeví některé z následujících vzácných obtíží, měli byste se ihned obrátit na Vašeho lékaře:
· černá dehtovitá stolice
· zvracení krve
· závažné bolesti na hrudi
· záchvaty (křeče)
· zrychlená srdeční frekvence (tachykardie)
· nezvykle závažná bolest hlavy
· zvýšené pocení
· závažný nebo přetrvávající pocit na zvracení a/nebo zvracení
· nevysvětlitelná dušnost
· rozmazané vidění nebo temporální slepota (ztráta periferního vidění)
· náhlá slabost
Pokud se u Vás objeví některé z následujících obtíží, poraďte se co nejdříve s Vaším lékařem. Jejich pravděpodobnost se zvyšuje s vyšší dávkou.
· přetrvávající nebo závažné bolesti žaludku nebo břicha
· častější močení
· postupná ztráta chuti k jídlu
· bolesti v bedrech
· přetrvávající nachlazení
· slabost
Pokud se u Vás objeví některé z následujících méně častých obtíží, poraďte se ihned s Vaším lékařem. Jejich častější výskyt je spojován s Parkinsonovou chorobou.
· zmatenost
· bludy (vidění, slyšení a cítění věcí, které nejsou)
· nekontrolované pohyby obličeje, jazyka, paží, rukou, hlavy a horní části trupu
Mohou se objevit i některé jiné nežádoucí účinky, ty však většinou nevyžadují lékařskou pozornost. Nežádoucí účinky se mohou postupným přivykáním na lék zmírnit. Pokud by některé z těchto obtíží přetrvávaly nebo z nich máte obavy, obraťte se na Vašeho lékaře nebo lékárníka. Nejběžnějšími obtížemi jsou:
· závrať nebo lehké bolesti hlavy, zvláště pokud se objevují vleže nebo vsedě
· pocit na zvracení
Méně časté jsou:
· zácpa nebo průjem
· ospalost nebo únava
· sucho v ústech
· noční křeče v dolních končetinách (lýtka)
· ztráta chuti k jídlu
· deprese
· zacpany nos
· bolesti žaludku
· brnění prstů při vystavení chladu
· zvracení