Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

CHutí vám semeno?

domini

semeno chuti podla toho,co chalan papa .!!dobre vsak??ak je sladke..ma slane ak je slane ma sladke..ak je horke ma kysle a ak ke kysle ma horke..najhnusnejsie je to ak bol opity...katastrofa!!vtedy by som sa aj dotykovala..tak ked chce..tak nepije

dadika1114

no mne osobne nechuty a strasne zvlastne smrdy a potom ma strasne skriabe v hrdle... ale robim to obcas rada aj ked to moc nechuty ...lebo viem ze sa to mojemu milacikovy paci...a sem tam ma to aj vzrusuje :) :)

nnnhjj

mne to nevadi kludne to aj prehltnem ked toho neni samozrejme vela..je to bez chuti..ale kazdy to ma ine niektori naozaj otrasne..zalezi aj od stravy a ci fajci a od vela veci :D

korveta2

maximalne ta chapem ani ja to nemozem ani citit a neviem preco velmi ma to irituje najma ked tresk to streli na tvar alebo do ofiny zufalstvo ale co uz toho mojho to velmi vzrusuje ....:(

arasidka18

mne osobne partnerovo semeno naozaj celkom chuti .Samozrejme nie je to ziadna lahodka ale stravit to obcas mozem.Ved na semene nie je nic zleho a nechutneho pokial je vas partner samozrejme zdravy.Je to ale vec nazoru a chuti.
Chcela si vediet,ci mi chuti a ja odpovedam : ANO CHUTI :-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

CHutí vám semeno? - Fórum - ZDRAVIE.sk