Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

CHutí vám semeno?

arasidka18

mne osobne partnerovo semeno naozaj celkom chuti .Samozrejme nie je to ziadna lahodka ale stravit to obcas mozem.Ved na semene nie je nic zleho a nechutneho pokial je vas partner samozrejme zdravy.Je to ale vec nazoru a chuti.
Chcela si vediet,ci mi chuti a ja odpovedam : ANO CHUTI :-)

whee_ee

ja to mam rada:D ved priatela milujem, a milujem na nom vsetko nie??... takisto ako on miluje moje a rad mi robi oralny sex,takisto rada to robim ja a semeno vnimam uplne normalne..nerobi mi problem prehltnut ani mi to nesmrdi...

niekto.ja.88

no comment
nerobim oral
a nenutim parknera aby mi ho robil
a nehltam semeno
lebo
asi to nemam rada,hnusi sa mi
konec !!!

akinom007

mirofl/ vo velkom to ovplyvnuje strava, su potraviny po ktorych to chutne je..mam odskusane, ja to parterovi papam stale:) , teda pokial nepil pred tym pocas dna alkohol alebo nejedol nieco stiplave

stevko

asi po roku som priatelku /teraz 4 roky spolu/ poziadal, ci by mi ho vyfajcila az do konca, teda s tym, ze by moje semeno popapala. prvykrat to vyplula. az neskor sme sa dopracovali k papaniu. nepraktizujeme to casto. vzdy ked ma takto spravi ju pobozkam a je to ok, samo spravna zivotosprava ma na chut velky vplyv. Nakolko si priatelka sama o to niekedy poziada, tak verim, ze jej to sem tam aj chuti.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.