Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zapal mocovych ciest

bingham

Ja klamem ???? teraz ti jedna holka napisala, ze prave kvoli doplnkom...mala problem.....

Lenze to ty nepochopis......

RNG

Bingham ty tu systematicky drzo klames, hoci dobre vies, ze ja som svoje obchody z doplnkami uz davno zavrel, takze nemam absolutne ziadny materialny zaujem na radeni tych ci onych doplnkov.

aluska

rng prave ja som vdaka tvojim doplnkom vyzivy dostala zapal obliciek.keby som mala hned antibiotika tak som nemusela skoncit v nemocnici...takze mozes mi tu pisat tvoje super rady.mozes si ich skusat na sebe a nie radit ich inym ludom

bingham

Aluska doktor ti to spravne povedal.....a vidim ze aj ty si rozumna holka......

Len nesmies to pisat panovi rng, lebo dochadza o biznis....

a...nezabudni mi dat minusku....dik :)))

RNG

aluska, tvoj doktor zrejme nevie nic o ucinnych potravinovych doplnkoch a pozna len to, co sa ucil v skole, vcitane propagandy farmaceutov proti prirodnym liekom.
Su ale doktori(desiatky tisicov) a kliniky, co tieto prostriedky pouzivaju s velkou ucinnostou, lebo zistili, ze su lepsie, nez chemicke prostriedky schvalene ako lieciva.
Staci napr pozriet na jeden z nich co tu casto uvadzam, citricidal
-odkaz odstránený-
klikni na "zobrazit cele"
Tento potravinovy doplnok dokonca je ucinny aj na niektore mikroby, na ktore su atb neucinne, napr VRE(vancomycin resistant escherichia ) a MRSA(methicilin resistant staph. aureus), dnes velke postrachy v nemozniciach, tiez beznu crevnu infekciu, ktoru antibiotika velmi posilnia, lebo znicia uzitocne probiotika v crevach, co ju vedia normalne potlacit, Clostridium Difficile.
Citricidal je totiz v spravnych davkach zabijajuci skodlive a neniciaci uzitocne mikroby, to si mozes jasne pozriet z tych uvedenych tabuliek

Takze pozor s tym "vymyslanim kravin", tu ste ty aj tvoj lekar "strelili capa"

aluska

mne povedal doktor ze vsetky tieto doplnky vyzivy su neucinne, tie volnopredajne...ak mas zapal daj si predpisat antibiotika, lebo ak sa ti to zbytocne prenesie na oblicky tak mozes ist nanajvys tak do nemocnice...a asi nechces mat trvalo poskodene oblicky..tak nevymyslaj kraviny

lila vanila

Dobry vecer, mozete mi poradit nejake lieky na opätovny zapal mocovych ciest, tabletky urinal a pod. nezaberaju. POcula som vsak aj o cipkach, kt. su dost ucinne, odporucate mi ich, alebo nieco ine
dakujem

ceresna

mala som zapalene lozisko - hnisave v mocovej rure. vyrezali mi to.
co mi poradite? prosim
okrem brusnic , uro- tbl.
bojim sa hrozne sexu.
uz nechcem mat tie bolesti.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zapal mocovych ciest - Fórum - ZDRAVIE.sk