zapal mocovych ciest

Ivka 1

Dievčatá blízkosť močových a pohlavných orgánov nesie vždy so sebou veľké riziko možnosti vzájomne sa infikovať. Baktérie v močových cestách,
časté zápaly močových ciest a gynekologické ťažkosti sa dajú veľmi úspešne zlikvidovať antibiotikami na prírodnej báze,ak sa ešte k tomu pridajú bylinné čaje /alchemilka lekárska,myší chvost alebo čaj z aloe kvetu + ďalšie liečivé byliny/ je možné pomôcť aj pri ťažkostiach s otehotnením. Jedna liečba totiž nevylučuje druhú.

miaa

miuška ak chceš otehotniet tažko je radit.jedine čo možem je skus si vyratat plodné dni.začni cvičit cviky na prekrvenie panvy a v lekárni si kúp calibrum plan-uživa sa ešte pred otehotnením.hlavne by som dbala na to prekrvenie panvy okysličenie tela-potom by malo všetko v nutri fungovat,prípadne ešte nejaké bylinkové čaje a doležitá je tvoja psychika,tvoj prístup,tvoj postoj,čomu veríš ty.držím palčeky (ja som stavila na náročné kondičné cvičenie taebo,kt my uplne ozdravilo,okysličilo a prekrvilo telo.cvičila som ho rok a pol 5krat tyž a otehotnela som na prvý pokus.ale u každého inak:))))))))

miuska89

miaa dakujemmvelmi pekne.a tak ma boli krize stale ze to je abnormalne.totiz ja neni som tehotna.len by som velmi chcela a neviem uz c mam robit pol roka sa nedari.nevies poradit?

miaa

najlepšie by bolo keby si bola tehotná a zdravá ale ak si už tehotná a máš zápal neboj sa už si uzavretá k plodu infekcia nemá naštastie ako preniknút,horšie by bolo keby si už išla rodit a máš stále infekciu,dieta by sa mohlo porodnými cestami nakazit.pri silných chronyckých zápaloch sa može infekcia dostat do plodovej vody ale to su bolestive prípady a teba sa to netýka..takže zisti či si tehotná ak áno chod na nefrologiu do3mes.tehotnosti sa možu uživat antibio pokial ide o tento problém ale na to su úž odborníci.ak sa z toho dostaneš,chrán sa počas celej tehotnosti lebo sa to zvykne vracat aby si malinké neohrozila.hlavne teplé nohy a kríže.

miaa

po poslednej čipke,hned na druhý den možeš íst na to.dufam že ti zaberú a budeš zdravá,ja som mala tiež s tým problém,je to moc nepríjemné a ked sa to neprelieči tahá sa to zbytočne dlho.

miuska89

miaa alebo niekto kto vie poradit ked si dvam cipky kolk nemozem mat pohlavny styk?hned ako si to uz nedavam mozem mat?prosim o radu

miaa

ked chceš otehotniet najprv sa vylieč aby si tvojmu bábatku(plodu)vytvorila príjemne a čo je najdoležitejšie počas celých 9tich mesiacov zdravé hniezdočko.v lekárni si kúp urinal.Miuska ak beriem vkladacie čipky dnu,vyhni sa pohl.styku.ak sa nepreliečiš bude sa ti to opakovat,možno aj boliet a zo sexu dlho nebudeš nič mat.:((((

miuska89

ahojte vseti prosim poradi mi nieto bola som u gynekologa a brala som mc a ze my tam nasla nejake bakterie a dost silne lieky my predpisala v-penicilim a cipky.ak to berem mouem mat polyvny styk?bo otehotniet?