zapal mocovych ciest

aloe

neskusena,ja som mávala často zápaly močových ciest,bolo to už chronické a vtedy už nepomôže urologický čaj,môže byť akokoľvek silný.Keďže som to nechcela RIEšIŤ ANTIBIOTIKAMI,pomohol mi bioptron, zdravotnícky schválený prístroj.Nasvecovala som sa trikrát denne a je to za mnou. Nechcem tu robiť reklamu na bioptron, len konštatujem, že pomôže,aj na všeličo iné...pomôžu aj prírodné produkty, to je tioež prirodzená cesta bez chémie,tak ako tu niekto spomína brusnice, tak prípravok Aloe berry nectar ich tiež obsahuje,aj kanadské brusnice, čo je veĺmi účinné aj ako prevencia proti zápalom a pliesňam pri ženských problémoch.meiluj:duratnakatka@zoznam.sk

zapal moc.ciest

zapal mocovych ciest mozes dostat jednoducho.v okoli konecnika ale i moc.rury zije mnoho bakterii.tie sa napr.pri nespravnom sposobe utierani/zozadu do predu/,pri noseni nevhodneho pradla ale i pri oralnom sexe/skor tie z pusy/dostanu tam kde nemaju.normalne su bakterie odplavovane prudom mocu .kto nepije dostatok tekutin, tak ma velky predpoklad trpiet na to.bakterie sa bohuzial zvyknu pekne zabyvayt v moc.cestach.kazdy zapal treba poriadne preliecit antibiotikami inac sa moze vratit popripade moze infekcia cestovat az do obliciek co je velmi vazne..dalsie faktory su napr.znizena imunita,stres.

juli

prosim Vas poradte mi:od kedy som prvykrat zacala menstruovat od vtedy mam taky bieli vytok bez zapachu..ako dost neprijemne mi to je a ma to stve...lebo napriklad ked mame telesnu vychovu tak ked behame citim koby zo mna tieklo...no strasny pocit..pouzivam slip vlozky...ale nechcem ich pouzivat napriklad v lete...nieje na to nejaky domaci recept?...ku gynekologovi este nechcem ist mam 15rokov a prosim vas odpiste mi co mam robit ake pripravky najepsie nejake domace..skusala som aj nejake tie rusne cviky...pri odtekani mocu a tak...ale nic nepomaha co mam robit citim saneprijemneak najdem na nohavickach biely slizky vytok...dodrziavam hygienu no neviem co mam robit a myslim ze na to aby som mala navstivit az doktora to nieje...nechcem tam s tymto ist nehanbim sa za to ..ale je mi to neprijemne...ked som sucha a pri nejakej praci alebo namahe citim ze som vlhka..a niesom vobec vzrusena ani nic!..prosim odpiste mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!dakujem vopred:)

RNG

noel, to je brusnicovy jam, stava, atd.
Ale hlavne D-manoza. 6x1/2 lyzicky cca za 3 dni doslova vyplachne streptokoky z urinarneho systemu.

noel

no niet zac, nech sa chytro vyliecis a davaj si pozor na taketo prechladnutia, moze sa ti to stat chronickym ochorenim