Blizi sa valentin, co kupite svojmu priatelovi?

JUVA

No viem,že on mne kúpil vibrátor..:)Ale čo ja jemu kúpim,tak to ešte neviem.Ja ti môžem len odporučiť stránku www.sexujte.sk.možno tam nájdeš nejakú "erotičnú" inšpiráciu.:)

malickasom

valentin? to co? jaaj to je ten otravny den ked su vsade srdiecka a vsetci uzasne dojati??? aaaach...ake krasne aspon raz v roku si vyznat lasku :D
my si nekupujeme nic, neoslavujeme to...drobnosti a sladkosti si kupujeme hocikedy...sampanske tiez- napriklad pri prilezitosli prazdneho bytu, prveho snehu, uspesnej skuske.tento komercny sviatok neuznavam... nic pre mna neznamena.ale stimuluje dopyt v krajine co je pozitivne z ekonomickeho hladiska...

maruskaa

cafte..myslite ze je v pohode darcek na valentina, panske boxerky, ktore ale nemaju valentinsky motiv?:) su ale zlatee, je tam jeho oblubena znacka draheho whiskey, hned sa mi to zapacilo, vyzeraju fakt super..ja len ze vsetky kupujete panom skor take srdieckove a tak, tak ci by mohlo byt aj taketo nieco "alkoholickee"?:)) ale neviem co este k tomuu, co kupujete vy?

machulka006

jaj, a inak, som zabudla... ja som minulý rok v jednom nemenovanom rádiu vyhrala valentínsku večeru, takže sme boli spolu na večeri... :) síce nie na Valentína, lebo som robila, ale neskôr sme si to vynahradili...
ale tento rok určite dostane to pyžamo :D

katenka20

my sme mali minuly rok valentinsky kupeľ sviečky,vôňa, veľa špliechania a tak, bolo to krásne, nechajte sa inšpirovať(:

safa

tak my sme si s priatelom na valentina tiez stale nieco kupovali,ale minuleho roku som mu navrhla,aby sme to skusili bez darcekov,ale nejako si tento den sprijemnit.. kupili sme si sampanske,jahody,vyznali si spontanne lasku a prezili sme krasny vecer. a pre mna bolo krasne aj to,ze mi na druhy den povedal,ze krasne prezity vecer sa mu pacil omnoho viac,ako dat si darcek a rychlo niekam utekat,kedze sme dost rozbehaní cez rok =)a tento rok sa vraj opät tesi na valentina

n..

ahojte ja pôjdem s mojím na pizzu.. do pizerky.. tak to bude najlepľie a nič mu asi nekupim lebo mi to príde také umele... minulí rok som mu kúpila puzzle s našou fotkou vo fotoslužbe sa to dá robiť a ja to fajnové aaa teraz na meniny mu spravim kedže tie puzzle odpuzloval a schoval tak mu kupim taký veľký ramik a tam mu dám veeľa naších fotiek je to veľmi pekné zmestí sa tam ael 15 foto takže aj tot môžte skúsiť

katulla

to, ze si dvaja daju na tento "sviatok" darcek neznamena, ze si prejavuju lasku len 14.2 ;) ja to neberiem ako sviatok, ktory musim oslavovat,ale beriem to ako prilezitost spravit si pekny vecer alebo den s drahym, napr vecera, vylet. a materialny darcek je uz len bonbonik na torte, darcek potesi vzdy. takze mile damy, mili pani, ak by ste chceli inspiraciu - co tak vytvorit svojej polovicke prezentaciu s peknymi obrazkami a svojim vlastnym textom, kde vyjadrite svoje city. ved par peknych slov urcite zahreje pri srdiecku vasho mileho ci milu :) alebo vytvorit nejake tricko s napisom, ktory by vystihoval vasho milacika alebo kvietky, zaramovanu spolocnu fotku, dievcata si mozu ist dat spravit umelecke fotky do fotostudia..moznosti je vela ;)