Farbenie vlasov a menstruacia

leerka

ano, je to pravda, ak sa robi akykolvek kadernicky ukon, ci uz trvala, farbenie, tak by sa mal robit v obdobi, ked yena nema menzes, lebo to nechyti bud vobec alebo len slabo.....a ja to asi vediet musim, ked som kadernicka....

janka

je to pravda... ja som si farbila vlasy a nic mi nechytilo.. a to vobec nic.. teraz si farbim este raz a je to ovela lepsie..

drobcek17

Ja som sa este s takym niecim nestretla...Studujem na strednej skole za kadernicku no zatial sa mi este nikto nestazoval.Ja si myslim, ze zalezi od toho aky ma ta dotycna osoba typ vlasov.

didadida

Farbenie vlasov.
SOCOLOR.beauty je permanentná farba s novým Cero-Oil ošetrujúcim komplexom,ktorý dodáva nonstop starostlivosť a vydrží až 20 umytí šampónom.Uzdravuje vlasy,vyrovnána pórozost a uhladzuje.Vyživuje,posylňuje vlasové vlákno zvnútra a dodáva lesk.
Objednávky na č: 0902 071 973

[zruseny12]

...je to pravda,vtedy su vlasy a cely organizmus oslabeny.../ale aj ja som farbila,aj robila trvalu si ,ked som mala menzes,ale to asi zalezi od cloveka,niekomu to mozno ani nevadi.../

vierka

aj kadernicka ti povie ze neodporuca farbit vlasy cez menstruaciu aj ked niekomu to nic nerobi. ja mam cez svoje dni hrozne vlasy. nedrzia, su mastne a nechytaju farbu ako obycajne