Rýchle pribratie,co sa deje...

brilux

Nikdy som nedrzala dietu nepotrebovala som ju.Postavu som mala ako lusk,ale posledne 2 roky mam take problemy.Pracovala som v zahranici tak som to davala,na vine stresu,ale tym to nebude.Tak isto sa mi robia take ekzemy na tele,na kt.si davam ELOCOM-jediny mi pomoze.Ale si neviem vysvetlit to palenie zahy tak 3-4 razy do tyzdna.

liana

ta vaha, co si mala v auguste - tych 63kg, nebola to vaha po schudnuti? ze predtym si mala cojaviem 70 a schudla si na tych 63...lebo to pribratie by bol klasicky jojo efekt. Zazila som to pri kolegyni, 3 mesiace drzala delenu dietu, schudla 9 kil, potom s dieto prestala a pribrala 12

zonula

fakt by si mala ist k lekarovi a poziadat opat vysetrenie krvi a mocu...a ochlpenie-nezmenilo sa ti?nemas hrubsie,tmavsie chlpy napr.na tvari..aj to moze byt nejaky priznak zvysenej hladiny kortikoidu kortizolu...

brilux

menzes mi chodi presne cirka 4.dni meska,ale prvy den len tak malilinko,druhy hrozne krvacam,krv je uplne tmava,a treti den len malilinko-koniec.A takyto som vobec nemavala,to ma uz vylaklo.

brilux

Tlak mam hrozne kolisavy,potim sa velmi.Bola som aj u endiokr.ale dala mi tie lieky reductil,a iba tolko krv je v poriadku.Som z toho hotova.Za 5 dni mam dalsich 2,7 kg viac!!!Davam pozor co jem aj mam pohyb.

mova30

mozu aj hormony ale musi sa najst prava pricina a to takto nejde-treba krvne vys.atd. a mimochodom,nemas ziadne problemy?zvysene potenie,nervozitu,malatnost,aky mas tlak krvi....?

zonula

a ine hormony su ok?urcite nemas v tele nieco v poriadku,nieco nefunguje ok,preto aj tie vyrazky-telo sa tak zbavuje skodlivin.asi to bude nieco s metabolizmom,chod k endokrinologovi,nech ti vysetri ci mas ok tvorbu kortikoidov(skus si dat do googlu cushingov syndrom,ten suvisi s kortikoidmi-ci nemas nejake take priznaky)-tie suvisia s metabolickymi premenami...inak neviem...drzim ti palce,nech sa lekarom podari najst pricinu a vyliecit to