Tehotenstvo - nezvladnem to

Príspevok v téme: Tehotenstvo - nezvladnem to
diana

dnes som si robila tehotensky test,vlastne 4 testy a vsetky su positiv.menzes mi meska 10 dni,nebola som este u lekara ale myslim ze som v tom..predychavam cely den a som coraz zufalejsia..netusim co dalej. interupcie sa strasne bojim a decko nechcem a ani si to dovolit nemozem-studujem, on je zenaty a pre nasich co si myslia ze som panna, by to znamenalo infarkt..mam chut so vsetkym skoncit..akurat som objavila toto forum tak sa chcem spytat ci ma niekto priamu skusenost s interupciou..vdaka

katrin25

a detstvo som prezila v normale po uliciach som sa flakala a tak, to vies ked sa o teba rodicia nestaraju to mas tak, a sebecka som urcita nebola vzhladom na okolnosti, mojho synovca mam najradsej na svete - no keby som stretla toho debila- tak by som mu naplula do ksichtu ze by mu z nej kvapkali sliny- co nabuchal moju sestru a potom sa akoze na nu vysral, teraz nevinim z toho len jeho, aj ona bola sprostana (mimochodom pobera od neho minimum co jej prispeva)inak chlapec ma teraz nocne mory a chodi namesacny - to vies, ked clovek zije take desttvo bez oca a ktomu matka co sa o neho nedokaze poriadne starat... este ze ma nas, myslim mna, babku a dedka...

katrin25

myslim xxxxxxxxxxxxxxx ze o tom ako sa clovek citi ked jeho sestra dojde zbuchana domov od zenateho vies velke hovno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

veronikabj

Diana-zrejmä si uz dospela,myslim tym ze mas viac ako 18rokov,tak by si mala mat uz aj rozum ale neodcudzujem ta ze rozmyslas nad potratom ale nemyslis si ze to ze si zostala tehotna nieje iba tvoja vina? najviac je vinny ten zenac ktory aj ked je zenaty asi nema rozum,tak nech nesie on nasledky a urcite aj popri studiu mozes byt aj mamicka a 100% tvoji rodicia nebudu bez IQ a pomozu ti s dietatom ako len budu moct,len sa neboj a uvidis ze dieta bude pre teba najväcsi poklad abudes ho mat radsej ako svojho priatela. Len to nevzdavaj tak lahko a nad potratom prestan uvazovat.

vanilyeyes

diana ty nemas rada male deti ? Ako potom chces mat vlastnu rodinu ? Ci nechces ? Ja som niekedy mala tiez dojem, ze s malymi detmi su len starosti, ze su to otravy, vyhybala som sa im, ale odkedy chodim ku priatelovi domov (ma malu 3,5r sestricku) ti poviem, ze som zmenila nazor (aj ked male deti vedia byt niekedy protivne) .. ale nic nie je krajsie, ako laska, ktoru ti male dieta moze prejavit. Male deti nevedia klamat, su uprimne a poviem ti, ze je to super pocit, ked pridem ku priatelovi domov a jeho mala sestricka ma vita nadsenym ahoj a poskakuje okolo mna od radosti a ked chcem odist domov, tak ma nechce ani pustit a prosi ma, aby som este ostala... a sama od seba ma vzdy prosi o pusu, ked odchadzam. Proste ej to super pocit, ked ta ma take male dieta rado a este ked by tak bolo vlastne ... Deti su aj starost, uznavam, ale s tou radostou, ktoru ti do zivota prinesu sa to neda opisat. Ale rozhodni sa sama, je to tvoj zivot, len aby si to potom nelutovala. A co sa tyka toho zenaca - aj keby nesplnil to, co ti slubil, je kopu mladych a slobodnych mamiciek, nebudes prva ani posledna !

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

katrin, nemyslis ze je to dost sebecke co si napisala?...mala si 11, uz si nepotrebovala aby ta rodicia vodili za rucicku ako male deco...a nevrav mi ze sa na teba uplne vykaslali a ani si ta nevsimli...
tvoja sestra urobila dobre, obdivujem ju, ze bola silna a napriek tvojmu nazoru a postoju a mozno aj rodicov si dieta nechala a je maminou a je mi len luto, ze sestrinho maleho nemas rada aspon tak to vyznieva z tvojho prispevku...chapem ze si to asi ako dovtedajsi stredobod pozornosti rodiny brala ako ujmu, ze je tu niekto iny, kto ta obral o tvoju poziciu..ale myslim ze urcite to nebolo az take strasne ako opisujes...nic proti tebe nemam a ani na teba neutocim, pekny den....pre dianku - urcite si dieta nechaj a prajem ti velmi aby si bola stastna tehulka a neskor mamina

katrin25

ja by som si to dieta nenechala, nech si kto mysli hocico, nie som proti detom, mam ich rada, ale vtakej situacii ako si ty, pricom nemas rada deti, nevies sa o seba postarat sa moja sestra ocitla a byvala este u nas, neznasana mnou a mojimi rodicmi (kedze ju obvinovali sa pobehlicu za jej chrbtom - to neradim zazit nikomu) ,,lebo mi ukradla moje detstvo,, sama som vtedy mala 11 rokov, ked sa kazdy staral iba o nu a o jej fagana- kedze ona toho nebola schopna, nemanzelske decko pretoze sa dala nabuchat od ,zenateho, TAKZE by som sa priliz natesene nehrnula do toho ze chces mat dieta so zenatym DOPLATIS NA TO! to je moj nazor a budem povdacna ak mi nebudu odpovedat take kravy ktore s tym skusenosti nemaju a ktoré si to nezazili s hladiska pribuznych,, thx

jennynka

dieta je to najkrajsie co moze zenu v zivote stretnut ver mi...uvidis aka budes statsna ked sa malicke narodi...takze urcite si ho nechaj

beana

vies co sa mi na tom tvojom partnerovi paci najviac? veta: to neries,TO SA VYRIESI...same sa to urobilo, same sa to vyriesi - typicky chlapskyy alibizmus. ty si mala povedat-nevyriesi sa to.TY to musis riesit!ktovie akoby chlapec zareagoval
pripajam sa k slobodnej matke-raz podviedol s cistym svedomim to spravi znovu-teraz tebe s inou

slobodna matka

Diana, myslim, ze si poriadne naivna,ked si myslis, ze necha zenu a bude sa s tebou o to male starat...kolko ty mas prosim ta rokov?zober si to tak-stary cap zavisly od sexu-s tebou podviedol terajsiu manzelku.myslis ze tebe bude navzdy verny a budete zit ako idealna rodinka?ja som sice zena a vyjadrujem sa k tvojej 2.otazke v poslednom prispevku ale sama som zvedava co na to chlapi