Tehotenstvo - nezvladnem to

Príspevok v téme: Tehotenstvo - nezvladnem to
diana

dnes som si robila tehotensky test,vlastne 4 testy a vsetky su positiv.menzes mi meska 10 dni,nebola som este u lekara ale myslim ze som v tom..predychavam cely den a som coraz zufalejsia..netusim co dalej. interupcie sa strasne bojim a decko nechcem a ani si to dovolit nemozem-studujem, on je zenaty a pre nasich co si myslia ze som panna, by to znamenalo infarkt..mam chut so vsetkym skoncit..akurat som objavila toto forum tak sa chcem spytat ci ma niekto priamu skusenost s interupciou..vdaka

nestastnaaaa

Ahoj slaba utecha ale predsa ... ja mam podobny problem...ale mam len 18 zahmlel sa mi mozog a spravila som veeelku hlupost.Je mozne ze som tehotna ale este je tomu kratko tak cakam na menstruaciu ci pride alebo nie... chodim na gymnazium a chcem ist na vysku takze dieta by som si nemohla nechat ale mne by to trhalo srdce ten potrat ... som chudera a platim za vlastnu chybu ...a kamaratka bola na potrate a ona ma z toho psychicku ujmu veeelku ale otehotniet znovu sa jej podarilo !jedna zo stastnych

diana

ja mam 23,on 40.co je na veku v tomto pripade take dolezite?
perla:je to pravda ze po tom caji z kopru naozaj samovolne potratim?nieje to nebezpecne? a kde sa tie koprove semienka daju zohnat?

diana

ja som sem vlastne napisala lebo chcem vedet aka je interupcia.co sa deje potom?vraj nasleduje snura problemov a tiez tazke depresie.to ma zaujima a nikto sa nevyjadril.na nete sa sice da najst dost toho ale nie je to to iste citat o tom odborne clanky alebo niecie osobne skusenosti a pocity.zazili ste to niektora?

skratko

Ak Ti to pomoze, uplne ta chapem. Clovek robi somariny, aj ked vie ,ake to moze mat nasledky...
Rozhodnut sa musis sama, drzim palce. A toto forum Ti nepomoze, iba ak ta niektore prispevky riadne rozculia.

divak

ooo tak prepac.len mi je to uz dost komicke.vsetci tu len tak sexuju, ani gumu nechcu a potom nevedia co s babom...ono je to prirodzeny proces rozmnozovania,vies?urobila si si to,bola si pri vedomi,neznasilnil ta tak co sem teraz vypisujes?

diana

divak priala by som ti zazit nieco podobne-potom by si sa na mne tak nebavil.
lolita22:o rozvode nepadlo ani slovo, on si mysli ze s peniazmi sa da vsetko.tak som mu povedala ze co tvoja zena?a on ze to neries,to sa vyriesi...potom ze ma podpori akokolvek sa rozhodnem ale ze nemam myslet len na potrat.ze mam zvazit vsetky pre a proti a ked si to v hlave urovnam zavolat.
tak zvazujem pre a proti ale zatial som na ziadne "pre" neprisla a "proti" je cely zoznam...

divak

no teda toto je lepse jak argentinska telenovela...a mozno sa rozvede a vezme si teba a budete stastne az do smrti.
inac dobra ladova sprcha-rano do telefonu:DD