Tehotenstvo - nezvladnem to

Príspevok v téme: Tehotenstvo - nezvladnem to
diana

dnes som si robila tehotensky test,vlastne 4 testy a vsetky su positiv.menzes mi meska 10 dni,nebola som este u lekara ale myslim ze som v tom..predychavam cely den a som coraz zufalejsia..netusim co dalej. interupcie sa strasne bojim a decko nechcem a ani si to dovolit nemozem-studujem, on je zenaty a pre nasich co si myslia ze som panna, by to znamenalo infarkt..mam chut so vsetkym skoncit..akurat som objavila toto forum tak sa chcem spytat ci ma niekto priamu skusenost s interupciou..vdaka

diana

majo a lolek mate pravdu..uznavam..som asi drbla ale to ze to teraz olutujem mi nepomoze.nechcem sa obhajovat ani nic podobne ale zamilovala som sa asi 1.krat v zivote.stretavali sme sa nejaky ten tyzden a noc pred tym,ako sa to zomlelo,som sa dozvedela ze je zenaty.nemali ste niekedy pocit ze vam je vsetko jedno, nemyslite na to,co bude co bolo, proste zijete tu a teraz..a rano ked precitnete divate sa na veci uplne inak..ale cas sa neda vratit..
pch,neskusena a skusena:rano som mu to vyklopila do telefonu a stretli sme sa na obed.na jednej strane som nastvana-to ze mi tajil zenu a vsetko okolo,no zostala som sokovana ked mi povedal ze on to decko che.do slova a do pismena sa tak vyjadril..tak tefaz fakt nevim

lolek

vies ze je zenaty ze ma manzelku a aj tak s nim sexujes .. fotrikov sklames budu ta mat za drbnutu . to ze si sa snim vyspala si spravila totalnu dementnu chybu prajem prijemny zvisok zivota .. a este nieco .. na interupciu ide iba drbnuty clovek. ahoj

perla

Ahoj Diana,ak chces dostat menzes:tak si urob silny caj z koprovych semienok....ale nerucim za to co nastane....v podstate je to potrat,ale inu sancu nevidim!!!Ahoj

neskusena

aj ja som zato aby si mu to povedala co najskor,pochybujem ze bude rad a tiez podla mna ti ani moc nepomoze ale dufajme ze aspon zacvaka tu interupciu lebo pochybujem ze ty mas peniazky na zvys pokial chodis do skoly.ale myslim zeby sa neopovazil ti povedat ze neprispeje mas co nanho vytiahnut drzim palceky strasne strasne

poradkyna

nepanikar pokial to tehotenstvo nemas potvrdene od gynekologa.domace testy nie su spolahlive a meskat ti to moze aj zo stresu a toho mas teraz asi dost.
inak tvoj drahy ma kolko rokov ak sa smiem spytat?

pch

gasdlkj a tebe nenapadlo ze ON ublizil jej?ktovie s kolkymi mladymi kockami si to este rozdava ked je zenaty a nema problem..diana nesetri ho. mozno si spravila chybu ze ste nepouzili ziadnu ochranu a ale nieje to len tvoja vina.ja suhlasim so skusenou - musis mu to povedat.
inac interupciu si dobre rozmysli, obnasa to mnohe rizika, mozno uz nebudes moct mat deti.drzim palce a daj vedet ako si dopadla