ORGAZMUS

zuzana175

a este k tomu klitorisu:urcite sa s nim nehraj na sucho.pouzi bud lubrikant,alebo overene sliny(no pre niekoho neprijemne).a zacni ho drazdit.je to taky hrasok.vysledok nepride hned.mysli na nieco prijemne,co by ta vzrusilo.a jednym,alebo dvoma prstami ho masiruj.potom to bude ono:)

zuzana175

pozri sa tanicka.tebe to mozno trosku dlhsie potrva,kym na to prides sama.ale ak budes mat sikovneho partnera,tak to zistis,ze to bol orgazmus.teda az ja som to tak zistila.ten pravy "orechovy" orgazmus:)a ako to tu dievcata popisuju.cele telo sa ti bude chviet,a na par sekund budes mimo.ja si viem aj trosku nahlas zastonat:) ale ved to sa muzom paci.aspon mu tak dam najavo,co sa deje:) drzim palce.pa

zuzana82

ahojte,tak ja mam chut na pokracovanie aj po orgazme,mozno len s kratkou prestavkou :-)))ale hned sa ''chytam''.zatial som mala stastie na milencov,kt.to vedia a nemyslia len na seba

tana_2

mozem tam vopchat aj celu roku robit vselico mozne a nic.Ale ked som bola mladia este niekedy na zakladnej skole tak ked som videla nejaky erotak alebo nieco co suvisi so sexom tak som mala tam dole taky zvlastny prijemny pocit neviem ako to mam opisat,ale ci to bol orgazmus tak to dost pochybujem no mala som chut na sex.

bovion

ludia moji, orgac je nieco co nikto z vas urcite neprehliadne. v krci ostane cele telo (niekto pri tom hryzie, driabe, niekto len krici, resp. sa trasie), az v spickach prstov citite zvlastne chvenie a mate pocit ze vybuchnete. tana_2 srdcko - ty naozaj asi nevies kde je klitak - kukni nejaku web stranku kde to popisuju, aby si vedela co mas drazdit. Urcite ked to objavis tak aj ty zacnes mat prijemny pocit a potom to uz je len o sposobe akym to robis a vybuch sam o sebe pride ani sa nenazdas:))))). Urcite zistis ze ides spravnym smerom, tvoje telo ta vzdy nasmeruju. Orgac je mega vec, kazda ho moze dosiahnut, len niekedy mame tu smolu, ze chlap je hroozne lavy a musime si pomoct same:))))). Treba sa to len naucit

tana_2

ja som to skusala aj so sprchou aj s rukou a stale nic ten klitoris to je to ta ciarka v strede alebo ako to mam opistat?tak to ho mam ako kamen ked sa ho dotknem skoro to necitim.

wiky

juuuuj......to je velmi dobry pocit...mala som ho uz parkrat,ale zas partnera pritom neskriabem ani nic podobne....fakt je to vlna rozkose a potom uz tiez nemam na dalsie milovanie chut....vrajze orgazmus trva 15 sekund.Co si myslite????