Nemiluje ma?

Príspevok v téme: Nemiluje ma?
zufala

Prosim pomozte mi,chodim s chlapcom uz rok aj pol,a idem sa zblaznit,zo zaciatku o mna bojoval,vlastne kvoli nemu som sa rozisla so svojim byvalym,kazdy den mi vypisoval robil vsetko aby som bola s nim,a teraz cim dalej sme spolu tym viac sa mi zda akoby ma uz nelubil :(( vobec ho nezaujima kam chodim,co robim,s kym som,atd..napisat mi pise len na nete..inac nie,zabuda na sviatky :(( co mam robit pomozte prosiim?:(

monicka2509

zufala,mozem otazku?kde sa stretavate?myslim ci chodite ku nemu alebo ku tebe domov.Ja ked som s mojim Radkom este nechodila ani ku mne ani ku nemu tak bolo to take suche a vela casu travil s kamosmi,v sobotu isiel radsej s nimi von ako so mnou,ale teraz ked uz sme u nas tak je to ine,uz nedava prednost kamosom ale mne,stale sme spolu,ked mozme samozrejme a nas vztah je ovela lepsi,konecne som stastna,tak neviem ako je to s vami...

juva

Môj je taký istý.Najskôr dobíjal a teraz sa mi zdá,že už nie je taký pozorný.Ale nedávno sa stala tragédia a veľmi sa snažil podržať ma a ukľudňovať a bol veľmi pozorný a ja som veľmi šťastná,že ho mám,aj keď mi nevedel za celé 4 mesiace povedať do očí,že ma ľúbi..:( ale čo už,hádam sa raz dočkám..možnože je len jediný chlap,čo pozná zmysel slova "ľúbiť" a nehovorí ho len tak hocikedy do vetra..držím palce zúfalá.:)

sonika

Cafik, no ja mam asi povahu chlapcensku a vidim veci trolen inak ako vy, takze vyrastat medzi chalanmi sa oplatilo :D ale nie vazne, ja som typ zeny co robi to iste co aj chalan, ak si ma nevsima robim to aj ja, ci je to zle? neviem mozno,ale aspon zistim nacom som, ak hoo to vobec netrkne, ze nie som vecsinou s nim, ze viac casu travim tam a tam, tak potom sa naozaj odmiloval a citi stereotyp a mozno preto si osviezuje myslienky takymi sms, helo dan NEPANIKAR

zufala

Dakujem,skusim sa posnazit..rozpravat som sa s nim nerozpravala o tom..mozno to skusim..len ako ho poznam ,asi to nepochopi..no ale uvidim..pretoze ked sme spolu je to krasne vobec sa nehadame a je nam dobre..ale ked si piseme cez net,alebo smsky tak mam pocit akoby som mu ani nechybala,pise si s inymi dievcatami a fakt si neviem co mam potom mysliet..lebo fakt nie sme az tak casto spolu..mozno keby sme boli castejsie tak mi to vobec nevadi..a mozno som aj ja prilis citliva a beriem vsetko prilis vazne..alebo neviem..ale dakujem za rady..skusim sa s nim o tom porozpravat ale tak opatrne aby to nepochopil inac alebo zle..:)

mademoiselle

zufala, tak prva moja otazka na teba bude, ci si sa s nim skusala o tomto rozpravat o tom co citis a tak. Ale nemyslim si, ze by si mala zufat. JA som sice starsia od teba o par rokov,ale moj priatel bol taktiez na zaciatku velmi pozorny, hci nikdy mi nepisal neviem ake sms. Ale sme spolu 2 a pol roka a tiez je to ine, vztah sa vyvija a su take typy chalanov, ktori tie city nevedia davat az tak najavo. Vies, to ze ti nenapise, ze ta miluje, neznamena, ze to tak nie je. Ja mam chlapa strasne komplikovaneho a obcas tiez idem zosaliet. JA som dost citliva,aj ked navonok to nedavam najavo, ale potrebujem pocut aj nejake tie lichotky, pekne slova, no od mojho sa mi toho nedostava az v takom dostatocnom mnozstve. Ale zase sprava sa ku mne normalne, obcas mu preskoci, ale to asi kazdemu. No je na tebe, ci ho milujes a budes tolerovat to, ze nebudes pocut neviem ako casto, ze ta miluje a podobne veci. MNe ten moj ked napise sms, tak len ked nieco chce, alebo ked sa potrebujeme dohodnut, inak si len volame. Nie je vsetkym dnom koniec, takze porozpravaj sa s nim, mozno sam netusi, ze ta trapi. A je pravda, ze chlap by mal dobijat, ale po istej dobe myslim, ze chlap tu zenu dobijat nebude cely zivot. Nepoznam vas vztah,ani neviem co vsetko medzi vami je.
Ohladne toho, ze si pise s kamoskami, no, ziarliva som aj ja, aj ked si vela krat zahryznem do jazyka, ale na druhej strane mam aj ja kamaratov a nepacilo by s ami, keby on nieco vravel na to, ze niekomu napisem. A pisala si, ze ked si bola u neho, ze napisal ci sa idu spolu umyt, kedze si bola pri nom, mozno chcel vediet ako zareagujes, a mozno to bolo len nevinne. Aj ked necitlive voci tebe, kedze si to videla. SKus sa s nim porozpravat a vazne uvidis na com si. Ale pekne do oci, nie cez telefon,alebo net. LEbo to sa vsetko len pokazi. Drzim ti palceky, nech to dobre dopadne a nech sa netrapis. Nezufaj, bude to dobre.

zufala

no s nim je to tazke..som zistila..pretoze jeho nerozhadze nic..mozno on je proste taky..ja uz neviem..a mozno som si prilis zvykla na to aky bol na zaciatku pozorny a v skutocnosti je takyto ako teraz len proste fakt musel o mna na zaciatku bojovat..proste len stale mi vadi to ze ja potrebujem chlapca ktory sa mi venuje viac,da mi najavo ze ma ma rad..ze mu na mne zalezi.. a este jedna vec..on mi nedokaze ani napisat,ani len povedat co ku mne citi..akoby sa hanbil..alebo neviem to vysvetlit....pise mi take jednotvarne a a suche sms,akoby o bola jeho povinnost ze mi ma napisat..:(napise do smsky Lubim ta a tak,ale ze chybas mi a hocico intimnejsie..to by som sa asi nikdy nedockala..pretoze sem tam som mimo mesta a vidim sa len raz 2x do tyzdna..a a ja tiez nemam chut mu vypisovat ako blba stale a on nic..vlastne to ani nerobim..iked by som aj chcela..ale teraz nechcem aby si myslel ze som na nom zavisla alebo co a on ani jednu sms za den nie je schopny mi napisat..:(

nada

moa ako tho dopadlo je tho uz davno mno i thak ??? este sa tho taha ??? chlapec ked ma v dievcati VELKU istotu a je si nou isty stava sa niekym uplne inym musis chalana nechat nech ta vzdy dobija a nechodit ty za nim a nechast jeho a zneistit ho ked ste na tho este thak ja som mala prve ten isty problem

TosHo

Zúfalá & henny24 : To je ako keby som čítal o sebe...presne tieto isté veci ma trápia a úplne sa stotožňujem s názorom henny24...

jaja

možno preto, že už vyhral "svoju korisť" a už sa nemusí snažiť. alebo si proste len zvykol, ale tie sviatky nie sú ok..