Nemiluje ma?

Príspevok v téme: Nemiluje ma?
zufala

Prosim pomozte mi,chodim s chlapcom uz rok aj pol,a idem sa zblaznit,zo zaciatku o mna bojoval,vlastne kvoli nemu som sa rozisla so svojim byvalym,kazdy den mi vypisoval robil vsetko aby som bola s nim,a teraz cim dalej sme spolu tym viac sa mi zda akoby ma uz nelubil :(( vobec ho nezaujima kam chodim,co robim,s kym som,atd..napisat mi pise len na nete..inac nie,zabuda na sviatky :(( co mam robit pomozte prosiim?:(

zuzana175

a nerozmyslas teraz niekedy,ked uz nie je taky pozorny a mily,ako na zaciatku,ze si urobila blbost,ked si toho prveho opustila kvoli nemu?

eliiii

ahoj zúfalá, môžem sa spýtať koľko máte rokov? možno je iba nezrelý, a potrebuje si dokazovať že sa páči aj iným ženám, dvíha to jeho ego, aj ja som mala takého priateľa a zároveň spolužiaka, ktorý v kuse začal do iných a predsa sme boli spolu, a viem že ma miloval. Vyprovokuj u neho žiarlivosť. Presne ako písali, keď bude vidieť, že je tu reálna šanca, že ťa stratí, tak sa zmení jeho správanie ku tebe, ak ťa naozaj miluje, a ak nie tak to je o ničom, nie o láske.

zufala

boze moj...dopadlo to strasne..:(((( tak som si to vymyslela ze sa stretnem s chlapcom..najprv sa mi zdalo akoby mu to aj vadilo..potom povedal ze ked cez den sa stretnem tak to je v pohode .. ale potom sme sa nejak pochytili a som mu vykricala na jeho kamaratky:((( ja sa zblaznim asi...:(((

zufala

to som uz skusala a aj s fotkou...to nefunguje :(( tych proste odignoruje..ale viem ze co im zvykne pisat..raz som videla ako som bola u neho a citala som si...vlastne ani nic take..no dorazilo ma ze daco take tam bolo ze ideme sa spolu poumyvat a take blbosti :(( tak ja neviem ci to je normalne..aj ked jasne ze to nemyslel vazne..ale pisat take svojim kamaratkam..a bohvie co este..ved ine som nevidela..:(( atie jeho kamaratky su peknea viem ze presne jeho typ..takze ani nevylucujem ze by s nimi nieco chcel mat..:(( ale mozno sa len mylim..fakt su to len kamaratky...ja uz neviem :(((

henny24

ano musis ho nejako vytocit, nech sa uvedomi, a to nie je klamstvo, to je nevinna lož... ktorá sa aj tak nesplní, daj mu pocitit ze mas srdce a ked vidis kde lezie s akymi ,,kamoskami,, si pise, moja kamoska by asi povedala - ,,kopla by som ho do zadku,, napriklad mu povedz ze aj ty si pises s tymi a ze rozmyslas o stretku s jednym chalanom,,blabla,, tak sa to robi ak chces navodit aby ziarlil...

kajanka

noo u mna to je opacne ( nie ze by som priatela nelubila) ale on je velmi ziarlivy a keby mi dal pocitit ze uz o mna az tak vely zaujem nema a zacne chodit napr. von s nejakou kamaratkou tak sa zblaznim!!! este nikdy mi take nieco nespravil, ze by isiel von s niekym inym, takze mi nedal prilezitost aby som ziarlila.. tak to urob aj ty jemu nech si uvedomi co k tebe citi! Pekne ho vytoc!

zufala

joooj..dakujem..asi mas pravdu ,ale teraz mu mam klamat ze idem dakam alebo daco robim ked to nie je pravda?a este mi vadi ze si vypisuje s inymi dievcatami..stale mi hovori ze su to len kamaratky..ale uz sa mi zda ze si s nimi castejsie pise ako somnou a som strasne ziarliva :(( a on ani ziarlivy nie je..ked mi sem tam napise byvaly a poviem mu to vobec mu to nevadi..ja uz neviem..:((