Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Maybelline pure make-up

veronika

Ahoj, ja tento make up pouzivam uz nieco cez dva roky a som velmi spokojna. a pritom ani zdaleka moja plet nie je bezproblemova ale pri vyrazkach a cervenych skvrnach este popri make upe to pretrem aj krycim korektorom (v rovnakej farbe ako make up) a potom je to ok. Urcite tento make up odporucam, bol to prvy mejkap v mojom zivote pri ktorom mi napr. moj boyfriend povedal ze ani skoro vobec nevidno ze mam make up. cavte

lorelaaai

ja tento make-up pouzivam...sice nie je az taky kryci, ale ja mam bezproblemovu pokozku, len kvoli tonovaniu ho viacmenej pouzivam, pre taky pekny vzhlad...myslim ze je velmi lahky, neupchava pory a ma prirodzene sfarbenie...nerobi mi mapy na tvari, nerobi supinky, pomerne dlho vydrzi...hlavne v nom nevyzeram ako maliarske platno:D proste je taky prirozdeny...ziadna maska na tvari:)

rinka

Ahojte:)..naozaj je taky zly?!..akurat som sa ho chystala kupit,ale tak asi nepojdem...hmm a vobec nekryje?..ani trochu?

w

Ahoj, mam skusenost s tymto makeupom: vytvara po naneseni krasne sviezi pocit, krycia sxopnost minimalna, pokial mas bezproblemovu plet tak je to skvele riesenie, pretoze plet posobi jemnejsie , jednotnejsie a netvori sa dojem "omietky", ale ak potrebujes nieco vyslovene prekryt tak skus radsej vybrat nieco ine...zdravim Ta

galilea

maybelline ??? nic moc ja som vyskusala aj spiralu a nic mi ta znacka nehovori!!!! ked uz idem kupovat make up maskaru atd,,idem do parfumerky ,,odporucam make up "lancome" alebo "dior" "chanel"oplati sa drahe su ale dobre ,,

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Maybelline pure make-up - Fórum - ZDRAVIE.sk