Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

úzkosť a strach

mira

Mjanik ma pravdu. Strach a úzkosť pochadzaju z nerovnovahy v praci obličiek.
Može to byt nerovnovaha v mineraloch - priveľa sodíka, nerovnovaha kyselin a zasad - priveľa kyselinotvorných potravín, zahlienenie, alebo prílišné ochabnutie alebo stuhnutie tkaniva orgánu.
Ktorý z týchto problémov sa týka konkrétne teba, to by som ťa musela vidieť, a na základe diagnostiky poradiť.

RNG

Uzkost a strach su casto sposobene poruchami hladin neurotransmiterov.
Na vyrovnanie hladin su prirodne produkty ako l-Tryptophan(500 mg) alebo lepsie forma 5-HTP(2x50 mg), ktora je len na krok od serotonimu, ktory si z nej telo vyrobi.
Tiez pomahaju SAM-e alebo lubovnik bodkovany(St Johns Wort, ktory ma mechanizmus taky isty ako mnohe navykove drogy, SSRI, 3x300 az 900 mg, 0.3% hypericinu

veronika

jasne, treba vylucit vsetky fyzicke choroby...ci to neplynie z toho, napr stitna zlaza a pod...treba navstivit aj neurologa-...az potom psychiatra...teda podla urgentnosti psychickych problemov..ke duz su neznesitelne..cloveku sa moc po doktoroch behat nechce, ale nakoniec, aj sam psychiater bude chhciet vylucit choroby fyzickeho povodu, aby mu to ulahcilo stavit diagnozu a nasadit lieky..a tiez nie vzdy hned prve sadnu....a pomozu...treba sa hned ozvat a ziadat ine

mjanik

viem,že múdrí ľudia moju radu príjmu,odporcom akupunktúry budú vlasy dupkom stávať,nevadí-toto je odborná rada z akupunktúry(z východnej liečby)-treba posilniť žlčník a obličky a strach pominie

kvieta

hlavne nie je psychiater ako psychiater - ak ti da lieky (nejake utlmujuce, antidepresiva a pod.)- bez vysetreni fyzickeho stavu, pekne mu podakuj, a najdi si ineho :).

kvieta

naozaj chod k doktorovi, aj keby si mala pocit, ze to este nie je zle.a urcite sa nehanbi - lebo psychicke problemy byvaju casto sposobene nedostatkom vitaminov,mineralov, alebo problemami s hormonmi - su to veci, za ktore skutocne nemozes. nechaj si urobit testy skor, ako sa z toho naozaj zblaznis.

veronika

cim dlhsie budes v sebe potlacovat uzkost a strach a bojovat s tym sama/sam, tym to bude horsie...vyhladaj odbornu pomoc co najskor,nie je to habna...aj aj som vyhladala, i ked uz v tom najhorsom stadiu, ale nelutujem...vdaka tomu tu este dnes som...a doktor psychiater ti z nosa neodkusne, len nasadi lieky...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

úzkosť a strach - Fórum - ZDRAVIE.sk