nakazená?

Príspevok v téme: nakazená?
kaja108

za 3 roky čo som chodila s teraz už mojim ex som nemala žiadne ženské problemy... teraz mam nového priateľa, som ktorým som sa cez víkend prvy krat milovala, bolo to v piatok... v sobotu som začala pocitovať svrbenie až pálenie na genitáliách, teraz mám už aj výtok, ktorý však vôbec nezapácha a celé rodidlá vrátanie pyskov mám opuchnuté.. teraz na gyndu ísť nemôžem lebo som PN, beriem antibiotika... avšak poradte mi kym pojdem na gyndu ... čo to môže byť preboha??? strašne sa bojim

rodrigez

Kaja... to je v pohode, nam sa stalo to iste... priatelka nemala ziadne problemy, ale ked sme sa raz milovali (ako vravis cely vikend) mala oslabenu imunitu, tiez bola na antibiotikach... stalo sa jej to iste + zapal mocovych ciest... bola proste len prechladnuta a mala oslabenu imunitu... po par dnoch to preslo, od vtedy je vsetko OK... bola aj na testoch, mikoza sa nepotvrdila, ani chlamidie... proste bola OK... bolo to sposobene len slabsou imunitou a trosku sme to cely vikend prehanali... Bud kludna je to v pohode... okrem toho pohlavna choroba by sa podla mna beprejavila tak skoro... je to skor narusene PH v tebe a to sposobuje ten problem... antibiotika nezabijaju len tie zle bakterie, ale oslabuju aj tvoje vnutorne prostredie... uvidis ze to o chvilu prejde a bude to v pohode... netreba stresovat...

5ula

Ahoj, pocuj ja som mala tiez podobny problem hoci frajera mam dlhy cas staleho(ako aj planujem :)) sprav si odvar z repika lekarskeho,predsed ho a nechaj schladit, navlhci si nim vlozku a taku hodinku si ju nechaj,sprav to par krat za den, fakt to pomaha. Robia to dokonca zenske po porode.Ukludni to aj neprijemne svrebenie. Som rada ze som sa z toho rychlo dostala lebo abstinovat pri frajerovi je tazke :)) A este si kup v drogerke penu laktacid femina-vrelo odporucam, tiez pomaha pri vsetkom co tam dole nema byt.Normalne sprchovacie ta len podrazdia, a nezabudni sa po kazdej potrebe umyt cistou vlaznou vodou, nech sa tam zbytocne nic neuklada, drzim palce - nech je to hocico tak to prejde :)

senka

neboj sa ničoho je to bežná plieseň hlavne ked berieš antibiotiká.Ked máš to svrbenie
nemala by si sa milovať s partnerom lebo ho bude tiež svrbiet penis je to z vlastej skúsenosti.Canesten zaberá na 100%.Každú chvíľu sa masti a máš po probléme.

tinuliiii

keďže berieš antibiotika,tak by som povedala,že je to pleseň,môžeš ju mať aj od partnera,ale často sa u žien vyskytuje ak berú alebo brali antibiotika,choď čím skôr k lekárovi,ak keď si PN(z toho nemôžeš mať problémy,lebo si u lekára a vypýtaš si potvrdenie pre prípad),alebo keď si na tom zle a nedá sa ti tam ísť,skús zatial Kanesten,kúpiš ho v lekárni bez predpisu...ale radím lekára,ja som to mala asi pred mesiacom-nič príjemné

RNG

betadine je jemnejsia a drahsia forma jodovej tinktury, kde jod nie je volny ale viazany na organicky latku.Dochadza v koncentraciach 1 % jodu v roztoku betadinu.

kiva

inak to moze byt aj nejaka mykoza. antibiotika narusaju rovnovahu v posve, tak to moze byt aj kvoli tomu. mozno ti to prejde ked ich doberies. v lekarni dostat na to kremy, canesten a pod.

helenaxxx

velmi ti drzim palce aby ti to pomohlo a ak by si potrbovala este poradit tak mi napis na moj mail VIVIEN185@AZET.SK URCITE TI ODPISEM A PORADIM MAM NA TO AJ SUPER KNIHU SKUSIM SA DO NEJ POZRIET A MOZNO TAM DACO NAJDEM NA TVOJE VYLIECENIE

helenaxxx

alebo zajdi do lekarne a vypitaj si dezinfekcnu a hojivu vodicku (roztok) BETADINE a vatovym tamponom si to nanasaj na genitalie.Neboj ona ti nijak nemoze uskodit,moze sa pouzivat aj na otvorene rany je vysoko dezinfekcna a pouziva sa na rany po a pred operaciami...hlavne bud kludna a potieraj si to tym roztokom mozes aj neriedenym a rob si aj tie caje....

helenaxxx

no oba caje su liecive....a zaroven aj ukludnujuce na postihnute miesta.Tazko poradit ktory je lepsi...skombinuj si oba naraz-to ti nemoze uskodit....