nakazená?

Príspevok v téme: nakazená?
kaja108

za 3 roky čo som chodila s teraz už mojim ex som nemala žiadne ženské problemy... teraz mam nového priateľa, som ktorým som sa cez víkend prvy krat milovala, bolo to v piatok... v sobotu som začala pocitovať svrbenie až pálenie na genitáliách, teraz mám už aj výtok, ktorý však vôbec nezapácha a celé rodidlá vrátanie pyskov mám opuchnuté.. teraz na gyndu ísť nemôžem lebo som PN, beriem antibiotika... avšak poradte mi kym pojdem na gyndu ... čo to môže byť preboha??? strašne sa bojim

kaja108

nie heli, tak sa to stať nemohlo, určite. bojim sa že som chytila nejaku pohlavnu chorobu... nemali sme kondom... ja som tak sprosta... teraz si môžem trieskať hlavu o stenu

helenaxxx

nemohlo sa to stat aj tym ze napr.ak sa ten chlapec holi na genitaliach tak ta mohol s tymi drobnymi chlpkami na genitaliach skriabat-pichat a to ti toto sposobilo.Skus ten caj do vane-rob to napr.3 dni a ak to nepomoze aj napriek tomu tak chod urcite gynekologovi...prajem ti vsetko dobre

helenaxxx

ahoj KAJA skus si dat do vane alebo do lavora repikovy alebo kamilkovy caj a sadni si do toho na nejakych 20 minut.Rob to 3 krat cez den.