co si myslite vy????

Príspevok v téme: co si myslite vy????
miska

Ahojte, chcem sa vas spytat vas nazor lebo ja uz fakt neviem. mam kamarata je velmi pekny ale bojim sa mu to povedat ze si pokaslem kamaratstvo sme dobry kamarati. ja som sa donho zalubila stale nanho myslim. co myslite mam mu to povedat? Ako sa da zistit ci aj on ku mne citi nieco viac ako kamaratstvo? bojim sa ho to spytat...poradte dakujem

nieco

hm, no ja by som povedala, ze kamaratstvo chalan-baba existuje...ja to napr. zazivam :P..sice ten chalan je frajer mojej kamosky, takze by ani nemal ciet nieco so mnou :D ale aj tak..a nie je jediny chalan s ktorym som len kamaratka a nepokusa sa aj o nieco ine...a skareda nie som ak by toto niekoho napadlo :D

mojnazor

este nieco::
chlapi maju v genoch, dobyvanie..
to znamena, najlepsie by bolo , keby bol na 100 perc. presvedceny, ze to dokazal sam.
nechajme im tuto malu radost z vitazstva a my sa radujme, ake sme chytre , vsak sme predsa krky

mojnazor

priatelstvo medzi muzom a zenou neexistuje, je to vzdy podfarbene sex..
A zvlast sa to tyka u chlapov. Ak ma dobru kamosku, chcel by viac, ALE:
==bud je hamblivy,
==ale sa boji, ze ked nieco naznaci, strati aj to malo , co zatial ma, teda priatelstvo,
==a potom su take moznosti akoze je teply a pod.

takze ty to nemas take zlozite, treba len jemne nakopnut toho tvojho priatela, aby sa rozkyval...tam ti ktosi radil alkohol, ked budete sami dvaja, niekde doma, nachystaj si flasu a podme donho. Ked ti aj zaspi, to nevadi. Sex predsa nemusi byt hned.
dotoho

roman123

uprimnost je velmi dolezita v hocicom.
ja som mal super kamaratku 11rokov(cely cas sa mi pacila)a potom som jej povedal,ze sa mi paci.dali sme sa dokopy.sice sme sa potom rozisli za asi 4 mesiace a od vtedy sa nestretavame,ale je to lepsie ako ostat v neistote cely zivot.sice aj vztah aj kamaratstvo som si tym rozbil,ale teraz mam dievca,ktore milujem z celeho srdca a perfektny vztah.ci sa ti to uz vydary alebo nie,treba sa pohnut dopredu!!!

nn

Ahoj Miska, myslim, ze najdolezitejsia je uprimnost. Ved priatelstvo je prave o uprimnosti. Ak je fakt ozajstnym priatelom (resp. dobrym kamaratom) mal by ta pochopit, aj keby k tebe necitil to co ty k nemu.

A myslim si, ze ked mu to povies, nieco sa vo vasom vztahu urcite zmeni. A mozno k lepsiemu ;-) Mozno vas to posunie dalej.

A ak chces zistit ci aj on ta ma rad, musis si ho dobre vsimat - ako sa sprava v tvojem pritomnosti, ocny kontakt, lahky dotyk na rameno, atd.

Tolko moj nazor.

barbar onan

Riadne sa spolu ozerte a povedz mu to....co najskor....neplanuj si nic ako to povies...proste to vyklop....ak nic tak nic....budes sa tyzden hanbit a potom bude zase vsetko postarom