Som zufala. POMOZTE prosim

Príspevok v téme: Som zufala. POMOZTE prosim
sjella

Moj priatel sa zblaznil. Odisiel do USA. je tam 3 mesiace, o mesiac sa ma vratit. Vsetko bolo fajn, pisal mi maily, ze mu chybam, lubi ma a tesi sa na mna a pod. Zvladali sme to. No minulu nedelu mi bolo velmi zle, bola som chora, zavolala som mu. Zistoval ako sa mam a ja som vedela, ze mi nemoze pomoct. Lenze niekedy aj slovo pomoze..Potom sme boli chvilku ticho a ja som zacala vyvadzat. Vsetko to na mna padlo a povedala som nieco, co strasne lutujem. Nenavidim taketo chovanie,ale napriek tomu som sa zachovala ako taka hystericka..povedala som , ae aspon lubim ta by mi mohol povedat. A on povedal: lubim ta, apson myslim. Na druhy den poslal mail, ze nema jasno v tom, ci ma lubi. Dohodli sme sa, ze "to" vyriesime, ked sa vrati. je mi z toho tazko, lebo si myslim, ze je koniec.. Snazim sa s tym zmierit, ale ide to velmi tazko. Ja mam viac ako jasno v tom, ze ho lubim. Toto sa stalo pred tyzdnom a kazdy den len vaham, lebo neviem, co mam robit, neviem, ci mu mam napisat.. Dnes mi kamarat poradil, aby som ho vyhecovala tym, ze mu napisem nieco v zmysle: len aby bolo co riesit, alebo este horsie: ked prides, uz nebude co riesit.. Na jednej strane, mozno by ho to trklo a spamatal sa, ale na druhej strane, mozno by to este viac vsetko zhorsilo.. Skratka, som v situaci, ked absolutne neviem, co robit a ak robit, tak ako.. Budem velmi rada, ked mi napisete vas nazor, pripadne skusenosti.. Ale vety typu:"pro jedno kviti slunce nesviti", su mi teraz nanic.. Este par info na zaver: ja mam 21, on 24, predtym, ako odisiel, sme spolu boli menej ako pol roka(viem, kratka doba,ale ten vztah bol dost vazny). Velmi ho lubim a zatial sa mi nijak nedari zmierit sa s koncom..Viem, ze ma lubil a pochybujem o tom, ze by ma podviedol, on nie je ten typ. Za vsetky prispevky VELMI pekne dakujem.

viky

sjella,precitala som si tvoj prispevok,ci skor tvoje trapenie,viem,ze je to davnejsie,ale ja som tutu stranku objavila nahdou,tak by som ti len chcela povedaz,ze ja na tvojm mieste by som mu zavolala alebo napisala,ale urcite nie v tom zmysle ako ti radil kamarat-len aby sa bolo na co tesit.viem ze to nie je lahke ale tym by si mu dala najavo ze o neho nestojis a v pripade ze by sa chcel rozist by si mu to len ulahcila,nechaj ho trocha vydusit,nech rozmysla o co by prisiel keby ta nechal,ak ho lubis tak to za to stoji,mozno caka,ze trocha o neho zabjujes,aj chlapom to robi dobre,ked im zena da na javo,ze o nich stoji,vie to podla seba,a dnes sme spolu uz 21 rokov a stastni!!!!!!!!!drzim palecky!!!!!!Iva

sjella

aj ja to tak zvyknem robit. ale v tejto situacii je to dost tazke.. neviem, netusim, co je spravne, co by bolo najlepsie a preto, ze mi na tom velmi zalezi som sem vlastne napisala. ked sa da viac hlav dokopy.... musim zvazit vsetky pre a proti.. a ini mi mozu "ukazat", to co ja nevidim..ja by som bola schopna urobit cokolvek.. ale nechcem to viac pokazit, ako to je pokazene.. takze asi mi neostava ine, len cakat.. najradsej by som sa poradila s jeho rodicmi, ale viem, ze by to nebolo spravne.. uaaaaa. hrozne.. ako hlavou proti muru:(((

damaxy

sjella,tak to je ako rozprávka,ale aj to je o živote.Este stále je čas na premýšlanie a ty si múdra baba,rozmýšlaj ako pre druhého nie pre seba a viem,že ta napadne to čo bude najlepšie.Skús ako ja to tiež robievam,predstavím si seba a toho druhého a raz som vo svojej koži a raz v jeho a premýšlam.Lebo v živote treba vediet zabojovat.Niekedy aj trochu nie najčistejšie,ale výsledok je dôležitejší ako spoôsob.Ty v tomto vidíš svoju budúcnost,má to pre teba zmysel,tak dievča rozmýšlaj abojuj.Stojím na tvojej strane,ved vieš.

tina2471

Mna asi porazi,moja spoluziacka povedala jednemu chalanovi ze som do nho(vlastne neviem co mu povedala ale urcite ze ho lubim)a teraz sa hanbim okolo neho len prejst ale ja sa mu asi nepacim,vzdy sa na mna pozera ale asi sa mu nepacim.Aspom keby viem ze co on na to povedal ale asi sa to ani nedozviem lebo som sa s tou spoluziackov pohadala.Prosim nejako mi pomozte prosim!!! =(

sjella

mimochodom, som rozmyslala ze by som urobila to iste co pisala Milka12 (31.8.-11:46)ale neviem...bojim sa reakcie a neviem, ci by to bol zrovna dobry napad... lebo ked pride, potebuje acs, aby sa nejak spamatal z toho, ze uz je doma... viem ako som sa citila ja ked som prisla domov od niekial kde mi bolo fajn...mozno by som to cele len zhorsila..A. blbost.. nie je to dobry napad.. pockam kym sa ozve on.

sjella

no tak to sa samozrejme tesim :-) A som mala taky skaredy sen rano :-((( az mi smutno po nom ostalo a zle ma naladil na cely den :-(((( dufam, ze sa to zlepsi

damaxy

Sjella ty si mudra mladá žena a preto počkáme a budeme sa tešit,ved prinajhoršom ja mám to výročie tak sa teš so mnou