Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Boli ste niekto v lokalnej anestezii pri laparoskopii?

helenaxxx

VECERNICA pytala si sa ma nieco ohladne mimomaternicoveho tehot.,no neviem kedy sa to da zistit co najskor ale aj napr.vtedy ak ti test ukaze ze si tehotna a pritom mas velke bolesti v podbrusku spojene s hnedou krvou.Mne to tak zistili......a aj tak ze mi na sone nenasli v maternici ziadny zarodok-plod a to som uz bola v 2 mesiaci tehot.

ethel

práve preto musíš pred operáciou v celkovej an. absolvovať interné predoperačné vyšetrenia.Operujú aj ludí s väčšími zdravotnými problémami,aj astmatikov,....Ja si po narkóze nepamätám nič...Aj ja som sa bála..hlavne tej masky,čo sa dáva na tvár...stačilo mi narátať do troch a bolo mi totálne jedno čo budú somnou robiť a aj to či sa preberiem alebo nie..nevadilo mi už absolútne nič.

vecernica

Koli tomu ze mam striedavy vysoky a nizky tlak, aj som sa liecila na to, a chronicky zapalene priedusky( po zapale pluc)A ako prebiehala ta narkoza?Co ste si pamatali?
Helenaxxx kedy sa da co najskor zistit mimomaternicove tehotenstvo a kedy ho operuju?

helenaxxx

fuuuha rada by som ti poradila ale ja som bola pred rokom laparoskopicky operovana kvoli mimomaternicovemu tehotenstvu ale mala som celkovu anesteziu...tak neviem

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Boli ste niekto v lokalnej anestezii pri laparoskopii? - Fórum - ZDRAVIE.sk