Sposoby otehotnenia..

ellyy

bbb nepraktizujte prerusovany styk!!!!!!!!!!!!!! pretoze nie je 100% poznam plno parov co ho praktizovali z toho dovodu ze si boli isty ze nemoze zena otehotniet..ale to nie je pravda priatel si moze akokolvek odsledovat ejakulaciu...ale je tam dost velke riziko otehotnenia!!!!

moniqa87

bbb, nemala by si otehotniet, je to dost malo pravdepodobne, ale pozor na to ak mate v kratkom case za sebou dva pohlavne styky, lebo ak uz mal jednu ejakulaciu tak je pri druhom raze pravdepodobnost, ze sa do teba dostanu spermie spolu s "kvapockami lasky"

bbb

Ahojte, ja by som mala jednu otazku... s partnerom mavame prerusovany pohl.styk nieco vyse roka, vie si ejakulaciu odkontrolovat, vzdy sa pre istotu este par sekund pred "dorobi" rukou. Aka je podla vas pravdepodobnost otehotnenia? Myslim si, ze nemam takto z coho otehotniet.. aky je vas nazor? Dakujem.

omg

je mozne pokial som s dievcatom nesulozil ale iba sme sa dotykali s pohl.organ.tak je mozne aby bola tehotna???uz jej meskaju 2tyzdne...

nada

thak ale ludia milite sa ,,je tho jedno percento z tisic ale stava sa tho aj cez rfle nie len cez nohavicky stane sa tho fakt len velmi tazko lebo ako tho vystlovala ta z mediciny ale moze sa stat mna by skor zaujimalo ci sa da preniest takto
spravi sa mi do pusy bozkavame sa a potom ma lize

gyguu

Cez spodne pradlo ?Moja a ty mas kolko 5 rockov ?To ti tam maju tie spermie preletiet az do maternice ?Myslis ze maju aj kridla?........Neskutocne hlupe otazky tu pisete dievcata.Ozaj neviem ci si robite srandu obcas len alebo ste vazne tak vymlete!spytaj sa tuto otazku gynekologa myslim ze odpadne na mieste chudak

adiika22

ahoj,to sa urcite nemoze stat,studujem medicinu a viem ze spermie si musia vela prebojovat aby sa dostali az do vajickovodu kde je vajicko oplodnene.Cez nohovicky sa urcite nedostanu:))