Krvácanie po Escapelle

sajffasf

chcela by som trosku ukludnit niektore dievcata..mne sa stala tiez nehoda..sla som si po tabletku nechcela som nic riskovat..chcem len povedat ze baby co si myslia ze po uziti do piatich dni dostanu menstruaciu inak nie je nieoc v poriadku tak to nieje az taka pravda.. ja tehotna niesom a tabletku som si zobrala dva tyzdne pred terminom mojej menstruacie prisla mi len o dva dni neskor ako mala a zvykne mi aj normalne meskat a spravila som si aj preistotu test a bol negativny takze mne v podstate prisla menstruacia ako mala nie o 5 dni alebo 7 po uziti tabletky preto chcem pokojit dievcata aby nezufali ze to nedostali po uziti do piatich dni leob nie je nic stratene:) ja som to dokonca ani nikde necitala ze to mam dostat do piatich dni viem ze to dokaze vselijako rozhadzat cyklus..

eilin

1. júna sa mi s priateľom stala nehoda. Praskol nám kondóm a tým pádom sa všetko dostalo do mňa. ESCAPELLE som užila asi do 20 minút až polhodiny ... 10. júna už som dostala menštruáciu a prebiehala celkom normálne. 22. som mala nechránený sex ale dávali sme pozor a všetko šlo mimo. Aj keď stále sú riskantné tzv. kvapôcky lásky. 8. júla som mala dostať menštruáciu a už je 19. a som z toho už dosť nervózna. je možné že mi escapelle rozhádzalo organizmus? Menštruáciu som nikdy nemala pravidelnú čiže keby sa nestalo čo sa stalo bola by som aj v pohode, pretože mi to chodí ako chce ... niekedy to trvá skoro 6 týždňov inokedy mi to chodí každé dva. som z toho dosť na prášky, poraďte prosím.

motylik5858

užila som tu tabletku dostala som menstruaciu ale krvacala som iba 1 den prosím vás poradte mi či nie som nahodou tehotna..lebo s azblaznim

hagridka

v našom prípade nevydržal kondóm a.. všetko sa to akosi do mňa dostalo.. tak sme si povedali že ok.. kúpi sa tabletka.. neskoršie v ten istý deň sme to opakovali ale už nechránene.. a na 24-ú hodinu som si užila liek.. len teraz sa bojím.. že čo ak ten neskorší styk by mohol niečo neviem.. že by náhodou čosi.. nechcem mať pochybnosti ale bojím sa..

hagridka

v našom prípade nevydržal kondóm a.. všetko sa to akosi do mňa dostalo.. tak sme si povedali že ok.. kúpi sa tabletka.. neskoršie v ten istý deň sme to opakovali ale už nechránene.. a na 24-ú hodinu som si užila liek.. len teraz sa bojím.. že čo ak ten neskorší styk by mohol niečo neviem.. že by náhodou čosi.. nechcem mať pochybnosti ale bojím sa..

__xXx__

i ja jsem uzila tabletku escapelle. posunuty menstruacni cyklus jsem nemela ani zadne vedlejsi ucinky se neprojevily. jen chci rict, jak tu nekdo psal ze kdyz se uzije tabletka v plodnych dnech tak nezabere, nepomuze. Neni to pravda. aji ja sem mela zrovna plodne dny a escapelle normalne zabrala. ale jsou to nervy...:-/

1lienka1

cez vikend som mala nechraneny styk, do 30-tich hodin som uzila tabletku escapelle. medzi tym som si vybavila HAK. do piatich dni som dostala "špinenie" a začala som hned brat HAK v prvom dni, a teraz som si neni ista či to bola menštruacia a mala som začať s užívaním tych liekov.

aluska1

adiysko nie ku gyneklogovi je zbytocne ist..ked uz neveris takejto tabletke tak dakujem pekne...

radsej pouzivaj kondom, nemumres z toho

adiysko

baby ? chcem sa vás spýtať či mi treba ísť ku gynekológovy po použití tej tablety ? .. lebo sa bojím že nezabrala :(( alebo čo ako zistím že zabrala ??