Krvácanie po Escapelle

Lucinocka

ahojte baby:)ako vidim tak vascina z vas dostala kramy do 6tich dni..no ja stale nic ani spinenie:(..tabletku som zobrala presne pred tyzdnom to bolo cca 40 hodin po styku:(..pomozte mi co mam robit som uz uplne zufala...je mozne ze tento mesiac kramy nepridu??...alebo to najhorsie ze som tehotna??pomozte mi neviem co mam robit:(

fahara

ahojte, chcem sa opytat ako dlho vam trvalo to krvacanie resp. spinenie. ja ho mam uz 8 den a neviem ci je to dobre.... je tu niekto taky? dakujem

Papina

Ahojte, prosim Vas moze mi niektora poradit, ze ci mozem ostat tehotna aj ked som uzila escapelle a po niekolkych hodinach sme mali styk a priatel sa spravil a asi trocha do mna streklo. Dakujem

kingusa

Čaute kočky,
ja mám taký menší akože problémik. Stalo sa nám s pritaeľom také ups a tabletu som zobrala do hodiny. Je od vtedy už 12 dní a ja by som mala dostať K 10.mája. Zatiaľ žiadne príznaky nepociťujem,len mi kus nesedí to, že ked som tabletu užila prvý raz po týždni som krvácala no teraz nie. Je to aj tak v poriadku? Je možné že tableta zabrala?
Díky za odpoved.

gaba2322

uzila som escapelle a menstruacia sa mi opakovala po piatich dnoch prvy krat druhy krat po dvoh dnoch spinenie a po tychto dvoh dnoch znova menstruacia, je to normalne??

iseth

ahojte, mala som sex pocas menzesu, ale napriek tomu som uzila escapelle. teraz už krvácam, aebo lepsie povedane len spinim u urcitych intervaloch pocas dna aj vecer uz 6 den. kruti sa mi hlava, je mi zle aj od zaludka. Mozem byt v tom? prosim poradte mi.

mia

caute, ja som dokopy escapelle mala dvakrat, vzdy som si ho dala tak do 2h od "nehody". prvykrat som nemala ziadne skorsie krvacanie, az teraz na druhy krat, presne tyžden po uziti a v 14den cyklu. cize je to rozne aj na jedinom organizme. =D btw, cena v lekarnach je vazne rozna.

victory

caute mam otazocku.minuly tyzden som mala nechraneny pohlavny styk s priatelom. dokonca 3x za dva dni.po prvom sexe som uzila escapelle po troch hodinach.potom sme znovu boli spolu 2x a escapelle som uzila po 36 hodinach...v podstate 2 tablety za tri dni.mozem byt tehotna?ma niektora podobne skusenosti?

aspiria

ahojte, takze moja skusenost je taka, ze styp som mala v posledny den menzesu,a na druhy den som si dala tabletku, asi po tyzdny som zacala znova krvacat, iba trocha a len cez den, asi to je normalne ako to tak tuna citam.