FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Antikoncepcia ChloE

Téma je iba pre registrovaných

Do témy môžu prispievať iba registrovaní a prihlásení návštevníci.

Pridať do obľúbenýchOdpovedaťObnoviťHľadať "Antikoncepcia ChloE" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Ženské ochorenia
    Sini25.01.08 14:10??.??.38.28

začala som brat Antikoncepciu asi dva mesiace . (chloe) ibaze januari som si nekupila uz tabletky.. prestala som teda brat na januar. Mohla by som ZNOVU začať brat? tu istu?

• jankaaaaaaa23.02.11 14:22??.??.60.46

preco chces vynechat par aktivnych tabliet? nemala by si to robit. ale ked uz to spravis tak sa treba chranit 7dni od kedy vynechas tie aktivne, teda od kedy zoberies tu prvu neaktivnu

• Duty22.02.11 23:04??.??.89.227

Ahojte chcela by som sa opytat jednu otazku kedze v letaku som sa o tom nic nedocitala. Ak zacnem brat neaktivne tabletky o 3dni skor(cize mi tri aktivne este ostanu) musim nasledujuci tyzden ked zacnem znovu uzivat aktivne tabletky pouzivat ochranu? V letaku nic take nepisu...tak neviem poradte mi prosim. Dakujem

• Inner11.02.11 21:30??.??.60.37

zabka, mas to v pribalovom letaku

• žabka5911.02.11 21:19??.??.99.51

ahojte baby...mam mensiu otazku...s partnerom ideme bud.vikend na pobyt, ale v piatok mam dostat svoje dni..uzivam chloe a vraj sa daju moje dni ich pomocou oddialit..len neviem presne ako a ci to nebude mat nejake vazne nasledky..vie mi niekto poradit?? ak ano, prosim dajte mi vediet na moj email....lubica.cv@atlas.sk vopred dakujem a prosim cim skor za radu :

• lenkaa12345622.12.10 13:40??.??.60.46

mensi preklep.. tak to opravim: ste chranene pred otehotnenim ci PRAVE beriete biele alebo oranzove tabletky..

• lenkaa12345622.12.10 13:16??.??.60.46

citala som niektore otazky zien co tu pisali.. odkazemm len tolko: citajte pribalovy letak! je tam vsetko presne vysvetlene a napisane. a ste chranene pred otehotnenim cely cas, ci prve beriete biele alebo oranzove tabletky. ak uzivate tabletky podla letaku, pravidelne, nemusite sa otehotnenia vobec bat, ani keby do vas priatel ejakuloval den noc nonstop :D

a plet sa upravi az po takych 4 mesiacoch najskor, tuto hak je potrebne uzivat minimalne 12mesiacov, po vysadeni je vlemi pravdepodobne ze sa akne zase vrati, preto sa odporuca po roku alebo po roku a pol uzivania chloe prejst na iny typ hak.

• jankaaaaaaa22.12.10 13:05??.??.60.46

hak chloe sa pouziva ako liecivo pri dermatologickych problemoch, ale samozrejme je to aj spolahliva antikoncepcia. pre dosiahnutie dobreho stavu pokozky sa odporuca uzivat minimalne 12 mesiacov. neodporuca sa ale uzivat dlhsie ako 18 mesiacov. po tomto case je vhodne prejst na nejaky "setrnejsi" druh hak, ktory s amoze uzivat dlhodobo

• majazajacova22.12.10 10:05??.??.3.12

ahojte chcela by som sa spýtať : ako dlho sa môže používať antikoncepcia Chloe?

• lioness_0107.12.10 06:09??.??.86.98

Hašterka ty si ma nepochopila... to, že si začala užávať biele tabletky, to znamená, že si vlastne nezačala užívať nič, a žlté tabletky nemôžeš nasadiť len tak hodijak...

proste tie biele čo ti ostali vyhoď a POČKAJ DO NASLEDUJÚCEJ MENŠTRUÁCIE ! ! ! a v prvý deň menštruácie začni užívať žlté tabletky !!! a ž vtedy budeš chránená

• Hašterka06.12.10 22:42??.??.70.182

Ďakujem, za tak rýchlu opdoveď lioness_01 ;-)mám v tom totiž trocha zmätok, nakoľko začínam s antikoncepciou vôbec po prvý krát. takže teraz hneď by som mala začať s užívaním žltých tabliet a tie posledné 2 biele vyhodiť? po doužívaní balenia, teda počkám 7 dní a nové balenie začnem od žltých tabliet, pochopila som to správne?

ešte raz ďakujem ;-)

• lioness_0106.12.10 22:30??.??.86.98

Hašterka, biele tabletky sú neaktívne, čiže ako keby si nezačala užívať nič,dúfam, že si nemala sex naplno, lebo si kľudne mohla ostať tehotná...

nemá zmysel nejako experimentovať, proste tie biele tabletky vhoď a počkaj si naďalšiu menštruáciu a začni zo žltými... po doužívaní žltých urob sedem dní pauzu a potom začni novým balením !

• Hašterka06.12.10 22:26??.??.70.182

Dobrý večer, začala som po prvý krát užívať antikoncepciu Chloe. na odporúčanie lekára som mala začať v prvý deň menštruácie. a však mojou nepozornosťou som začala užívaním bielych tabliet, nie žltých, ako som pôvodne mala začať. už som užila 5 bielych tabliet. ako mám prosím Vás ďalej pokračovať a dostať tak všetko do normálu? ďakujem

• mooo14.09.10 14:02??.??.222.251

Baby stretli ste sa pri tejto antikoncepcii s vypadávaním vlasov v prvých dňoch užívania? ak niektorá z vás áno, ako dlho vám tento stav trval ... upravilo sa to alebo ste museli antikoncepciu vysadiť?

Pýtala som sa gynekológa a povedal, že to je málo častý prejav pri tejto antikoncepcii a že pravdepodobne mi kolíše hladina hormónov v krvi.

Je to možné vysvetlenie? Prosím, odpovedzte mi.

• romanuska16.08.10 13:52??.??.195.183

ahojte mam tabletky CHLOE na predaj lebo som ich dnes vysadila kvoli zdravotnym problemom mam strasne z nich silnu migrenu,bolesti brucha, a ostala som po nich velmi nervozna tak mam na 3 mesiace len jeden tyzden som este vyjedla keby niekto chcel nech sa mi ozve mne budu zbytocne. Dakujem

• tekvicka_12.08.10 11:56??.??.18.99

myslim ze je to normalne, este pockaj, beriem chloe a mne prichadza zhruba na ten stvrty den, tebe moze este neskor, moze sa stat ze ti nepride vobec a nebude to nic znamenat, aspon v letaku je tak pisane aj ked mne sa to este pri ziadnej hak nestalo

• Simusska12.08.10 11:44??.??.253.253

Baby je to normalne? Berime chloe prvy mesiac s uz styri dni beriem tie biele tabletky a stale nemama menstruaciu. Nevynechala som ani jednu tabletku. Predtym som brali inu HA no za 2 mesiace som mala 5 krat menzes. Posledny mi skoncil v prvy den prestvky a hned po prestavke som zacala brat chloe. Mama strach aj ked som nikdy nevynechala tabletku ze tie predchadzajuce lieky boi menej ucinne

• lienulka10.08.10 17:24??.??.253.5

pomoooc povie mi niekto prečo prestali vyrábať antikoncepciu chloe???bola výborná :o(((((

• ada2585219.07.10 14:30??.??.79.179

awojte baby...ja tu anti uzivam uz skoro 5mesiacov a pomaha to na akne...ale sa mi zacali troska robit boky..a to ma dost hnewa...chcela by som zhodit teraz aspon 5kg a nedari sa..a tak da sa schudnut aj z tejto antikoncepcie?ako?poradte mi prosim ...dakujem :)))

• suiij06.07.10 22:21??.??.79.53

ja mam s chloe velmi dobre skusenosti (zatial), nechcem to prechvalit. plet mam uz celkom v poriadku, nechty krasne pevne, a o vlasoch ani nehovorim, tehotna nie som, takze som s nou maximalne spokojnaa, beriem ju uz 5 mesiac. ja si ju kupujem na 3 mesiace takze ma stoji 25 €, ale aj to zalezi od toho v akej lekarni si ju chces kupit .

• MAMITA06.07.10 22:18??.??.79.53

boze moj ... baby co chcete vynechavat? hm? ved ked neviete v lekarni dostat antikoncepciu chloe tak chodte k svojmu doktorovi nech vam predpise na 3 mesiace najaku inu mne moj doktor predpisal minervnu ... ma presne take iste zlozenie ako chloe .. =) ... takze sa nemusite bat nejakych zmien ... a o 3 mesiace by tu chloe malo uz zasa byt tak aspon viem od doktora ... =)

Téma je iba pre registrovaných

Do témy môžu prispievať iba registrovaní a prihlásení návštevníci.

Článok dňa

Inzercia

15% zľava na kontaktné šošovky.

15% zľava na kontaktné šošovky.

Kontaktné šošovky s 15% zľavou od wallet.

Nechajte prírodu, aby sa postarala o vašu intímnu hygienu.

Nechajte prírodu, aby sa postarala o vašu intímnu hygienu.

DERMOXEN s rastlinnými výťažkami je určený pre mužov aj ženy v každom veku.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch