Antikoncepcia ChloE

jankaaaaaaa

preco chces vynechat par aktivnych tabliet? nemala by si to robit. ale ked uz to spravis tak sa treba chranit 7dni od kedy vynechas tie aktivne, teda od kedy zoberies tu prvu neaktivnu

Duty

Ahojte chcela by som sa opytat jednu otazku kedze v letaku som sa o tom nic nedocitala. Ak zacnem brat neaktivne tabletky o 3dni skor(cize mi tri aktivne este ostanu) musim nasledujuci tyzden ked zacnem znovu uzivat aktivne tabletky pouzivat ochranu? V letaku nic take nepisu...tak neviem poradte mi prosim. Dakujem

žabka59

ahojte baby...mam mensiu otazku...s partnerom ideme bud.vikend na pobyt, ale v piatok mam dostat svoje dni..uzivam chloe a vraj sa daju moje dni ich pomocou oddialit..len neviem presne ako a ci to nebude mat nejake vazne nasledky..vie mi niekto poradit?? ak ano, prosim dajte mi vediet na moj email....lubica.cv@atlas.sk vopred dakujem a prosim cim skor za radu :

lenkaa123456

mensi preklep.. tak to opravim: ste chranene pred otehotnenim ci PRAVE beriete biele alebo oranzove tabletky..

lenkaa123456

citala som niektore otazky zien co tu pisali.. odkazemm len tolko: citajte pribalovy letak! je tam vsetko presne vysvetlene a napisane. a ste chranene pred otehotnenim cely cas, ci prve beriete biele alebo oranzove tabletky. ak uzivate tabletky podla letaku, pravidelne, nemusite sa otehotnenia vobec bat, ani keby do vas priatel ejakuloval den noc nonstop :D
a plet sa upravi az po takych 4 mesiacoch najskor, tuto hak je potrebne uzivat minimalne 12mesiacov, po vysadeni je vlemi pravdepodobne ze sa akne zase vrati, preto sa odporuca po roku alebo po roku a pol uzivania chloe prejst na iny typ hak.

jankaaaaaaa

hak chloe sa pouziva ako liecivo pri dermatologickych problemoch, ale samozrejme je to aj spolahliva antikoncepcia. pre dosiahnutie dobreho stavu pokozky sa odporuca uzivat minimalne 12 mesiacov. neodporuca sa ale uzivat dlhsie ako 18 mesiacov. po tomto case je vhodne prejst na nejaky "setrnejsi" druh hak, ktory s amoze uzivat dlhodobo

lioness_01

Hašterka ty si ma nepochopila... to, že si začala užávať biele tabletky, to znamená, že si vlastne nezačala užívať nič, a žlté tabletky nemôžeš nasadiť len tak hodijak...

proste tie biele čo ti ostali vyhoď a POČKAJ DO NASLEDUJÚCEJ MENŠTRUÁCIE ! ! ! a v prvý deň menštruácie začni užívať žlté tabletky !!! a ž vtedy budeš chránená

Hašterka

Ďakujem, za tak rýchlu opdoveď lioness_01 ;-)mám v tom totiž trocha zmätok, nakoľko začínam s antikoncepciou vôbec po prvý krát. takže teraz hneď by som mala začať s užívaním žltých tabliet a tie posledné 2 biele vyhodiť? po doužívaní balenia, teda počkám 7 dní a nové balenie začnem od žltých tabliet, pochopila som to správne?
ešte raz ďakujem ;-)