Antikoncepcia ChloE

lucka3151

Dobrý deň, ja by som sa chcela opýtať že či nie je problem to keď mi menštruácia začne až pri užívaní 4 bielej tabletky? Nevadí keď po tých bielych začnem hned brať aktívne tablety aj keď mám menštruáciu? V pribalenom letáku som to nenašla. Dakujem za odpoved

Mata2454

Ahojte! potrebovala by som jednu radu.. ked som v sobotu zabudla uzit tabletku nasledujucich 7 dni by som mala pouzivat ochranu to je jasne....hlupa otazka ale mam to pocitat od soboty alebo od nedele? dalsiu sobotu som mala totizto nechraneny sex tak neviem co včul:X

chloe079

mam na predaj antikoncepciu na 2 mesiace za 16 eur..v lekarni stoji 22 volaco..kto ma zaujem,nech sa ozve na samsung079@azet.sk

Lajsinda

Ahojte..ja beriem HAK Chloe už vyše roka..pleť som mala krasnu ale v poslednych mesiacoch sa mi pleť dosť zhoršila a to ju ešte stale beriem..navyše som pribrala 8 kg s čoho som uplne nešťastna..vlasy mi strašne vypadavaju..takže sa chystam ju vysadiť..dufam že nebudem mať pleť ešte horšiu ako ju mam teraz..držte palce :)

Romankkaa18

jankaaaaaaaa: no mojim príspevkom som chcela povedať to, že nie len ja mám zlé info o hak Chloe, ale aj iné baby...a netreba útočiť hneď na radu podľa odporúčania...

jankaaaaaa

o com mam zle info preboha???
blbost je odkladat uzivanie hak, ktora sa ma uzit v prvy den najidealnejsie, len kvoli tomu lebo na blistri je to inac vyznacene....

jankaaaaaaaa

existuju novsie varianty od diane 35 -chloe, minerva.. ale obsahuju presne to iste co diane len maju pomocne latky ine, cize v podstate maju tieto tri hak rovnaky ucinok na telo celkovo, preto sa nesmu uzivat dlhodobo. nerozumiem co si chcela svojim prispevkom povedat

Romankkaa18

...takže potom aj jankaaaaaaa má zlé info o tomto..ale hlavne že "najväčší" problém je ten,že to je "blbosť" keď človek niekomu odporučí brať tabletky podľa vyznačených dní...