Prieskum: vedome sny

dvojbotka

ja som dnes v noci nasla v takomto sne 700 eur v riecke...a to vsetko len preto ze vcera vecer ked som bola vonku s havom som nasla 1 euro :D...len skoda ze to bol len sen :D

fgf

flector stava sa to vela ludom, ale podla mna to vela= tak 1/3 :) inak cital som ze to je 2. najlepsia vec co moze clovek zazit(1. je ako inak-orgazmus :D) a mozem potvrdit, pre tych co to nezazili :)

jaja

nedavno sa mi snival taky sen a bolo to fakt zaujimave...ja vacsinou mam v takych snoch nadprirodzene schopnosti,vacsinou ide o jednu schopnost a normalne si uvedomujem,ze ju mozem vyuzit len v tom sne:DDDfakt sranda

flector

No, ja som maval vedome sny (Lucid Dream) dost casto v minulosti (najviac ako dieta a potom este v puberte), teraz uz ani nie moc (mam 27)..ale niekedy sa podari. Inak myslim, ze je to dost bezne a stava sa to vela ludom, ale vacsina ludi si to ani neuvedomuje - teda nesnazi sa ten sen nejak ovladat.
Inak dobra stranka o lucidnych snoch je na dreamviews.com ,tam sa da o tom dost precitat, a pripadne podiskutovat.