Vtiahnute bradavky

mjanik

Vpadlé bradávky sú zapríčinené prepadávaním sa energie z prázdnoty,obyčajne ide o zlú prácu žalúdka a sleziny( to je v reči akupunktúry).Aj stredne dobrý akupunkturista by to mal vediť upraviť

kamoska

držím ti paste nech to dobre dopadne....a teraz budem drzá.-...nemohla by si to nafotiť? nech to vidíme aké to bolo pred a po?

Lius

tak idem to absolvovat 25., bojim sa, ale uz to chcem mat za sebou, dufam, ze to velmi nebude boliet, robi sa to iba v lokalnej anesteze a zokrok trva pribl. 3/4 hod. drzte mi palce :)

nnika12

ahojte,je mi to velmi neprijemne pretoze ,ako to mam nazvat, nemam bradavky. max. ked sa kupem. napravi sa to niekedy?strasne sa hambim!

mici

presne niple v chirmede ti to spravia...a pre tie co pisali ze po operacii nebudu moct kojit posielam na to link...lebo tam presne pisu ze je to operacia na to aby zena mohla v buducnosti kojit bez problemov....ja mam tiez vpacene bradavky ale nehanbim sa za to...nie je to prave najsexy:D ale ani take vytrcajuce by som nechcela mat vzdy ked mi je zima alebo nieco...su aj horsie veci a ked budem moct kojit tak co mi viac treba??Nech si vyzeraju jak chcu hlavne ze sme zdrave;)