Problem pri prvom vniknuti

Príspevok v téme: Problem pri prvom vniknuti
pingu23

Ahojte mame s priatelom jeden dost velky problem. Mam 20 rokov a chceme sa prvy X pomilovat ale nedari sa nam to. Ked chce moj chlapec do mna vniknut tak je to pre mna velmi bolestive az natolko ze nemozme nikdy pokracovat dalej. A pri tom som uz dost vlhka. Som este panna ako aj moj chlapec.Skuste mi nieco poradit prosim.

dancaBB

podla mna by ste si mali pred sexom trosku vypit.....teraz to znie ako keby som nejaky notorik, ale ked si date 1-2 pohare vina tak sa pekne uvolnite a hned to pojde lepsie...nehovorim ozrat sa:Dale ja ked si dam jeden dv pohare tak priatel hned skusa na mne svoje tajne sny..lebo vtedy mu vacsinou nepoviem nie...:D

mersi

a aj som si myslela ze to mam taketo problemy len ja so svojim milacikom...ale asi som sa mylila ..no aspon sa citim o cosi prijemnejsie ked viem ze nie je chyba iba vo mne ale stava sa to viacerymi...baby drzte sa!!raz zatneme zuby a potom to uz bude iba lepsie...hmm kiezby to tak bolo ze?:) ale kto nam to zaruci?kym sa nikto taky nenajde sme nahrane:D ale nie,ja sa sama sebe cudujem ze sa mi to neda,uz sa ani nebojim...ani mi nikdy nic nebrani...som panna priatel je skusenejsi ale velmi sa lubime..mame uz toho spolocne vela za sebou absoltne si verime a velmi sa mu cudujem ze je po tych "postelnych" trapasoch este stale so mnou pricom moze mat kopu inych,no prave v tomto som si istejsia ze ma naozaj uprimne lubi co by na neho povedalo len malo ludi...inak drzim vam vsetkym palce zvladneme to RAZ urcite:))

oggy21

pingu 23.to je normalne. Spytam sa...skusali ste prstovanie? Lebo ak si este panna a akok pises tak si, tak najprv vyskusajte prstovanie. My sme tiez takto zacinali. Na zaciatku to bol len jeden prst a aj ten sa do mna nechcel dostat postupne casom sa pridal aj druhy a treti a az tak sme sa rozhodli, ze s apomilujeme. Nieje to boh vie co prvykrat. Tak povediac som sa zlakla ked som videla, co by sa relativne do mna malo zmestit , ale dlha predohra je dobra na uvolnenie. Potom prisiel ten okamih D. Tiez to neslo a priznam sa, ze uz som to cele chcela stopnut ale nakoniec som to prekonala a vosiel do mna. Zabolelo to a vzdy ked sa ideme milovat to na zaciatku zaboli ale potom sa ti posvove svaly roztiahnu a uz to ide.....drzim palce aby sa vam to podarilo

nymf

mam tiez tento problem..pri prvom vniknuti ma to boello bola som napäta a trochu krvacala...partner sa tam tazko dostaval ....nemohol...az potom ked ma trosku este navnadil s prstami tak na druhy pokus to slo....to bolo pri prvom sexe..odvtedy ma stale len urobi prstami...a nedavno sa pokusal zase do mna vniknut ale dostal sa tam iba malo...ovela menej ako s prstami...a dokonca sa ani neurobil..len vtedy poprvykrat....je chyba vo mne??a niesom si ista ci ho dokazem urobit rukou ci pusou....neexperimentujem as tak ako on...on skusa a podari sa mu to aj prstami....a on sa neurobil ani pri ked bol vo mne....dievca sa potom strasne citi....

kvietok :(

mala som ten problém, ak som si to skúšala sama. a potom som prišla o panenstvo, síce to bolelo ale dalo sa vydržať. krvácala som ako na zabíjačke a bolelo ma to aj po tretí krá. potom to bolo fajn. Odvtedy sexujem cca ľ roky. Ale ja keď si to skúšam, vždy mi vojde ledva jeden prst a aj to ma bolí. ale keď mám sex ani si neuvedomujem a penis je vo vnútri. vtedy je to iné. ale ten prvý vnik sakra zabolí. je to len sekunda. potom sa mi dierka roztiahne a je fajn...

kubka- citaj

no čo baby jako ste dopadli ? ja mam podobný problém ale som natom podstatne horšie...do mna partner niezelen nemôze vniknut .. ale do mna sa toho moc nezmesti ked uz ide pridat druhy prst mam problémy a bolí ma to .. aj ked si to idem spravit sama proste nejde to ..uvolneni to nebude tým.. som dost uvolnena a nezmestia sa mi 2 prsty??!? ako to bude vypadat s jeho muzstvom? jako ze dovidenia.. gynekologovi sa hanbím ist:( co mu poviem ze sa mi tam zmesti len 1 prst?:( a kedze som panna nepôjde cez zadok ?:( help me :(

pannenka

vraj aj ked sa hned pred tym osprchujes tak si suchsia potom, ja mam ten isty problem a tiez by som chcela aby to uz vyslo, pocula som ze aj lubriganty naopak vysusaju mate s tym niekto skusenost? chcem si totiz nejaky zaobstarat..hm?