Problem pri prvom vniknuti

Príspevok v téme: Problem pri prvom vniknuti
pingu23

Ahojte mame s priatelom jeden dost velky problem. Mam 20 rokov a chceme sa prvy X pomilovat ale nedari sa nam to. Ked chce moj chlapec do mna vniknut tak je to pre mna velmi bolestive az natolko ze nemozme nikdy pokracovat dalej. A pri tom som uz dost vlhka. Som este panna ako aj moj chlapec.Skuste mi nieco poradit prosim.

stevo

... ja som sa s partnerkou aj mesiac mazlik ako panic obaja nahy, bozkaval ju vsade, hral sa s nou, tiez ju pri kazdom pokuse vsetko bolelo aj ked bola hrozne mokra, ... klzal som sa jej asi mesiac len po povrchu skarocky, a bozkaval ju ... az po mesiaci sa to podarilo, bolelo to par sekund trosku krvi a uz som bol len jej, vraj to treba tlacit uplne do stredu otvorceka v panenskej blanke, ....

DESmodka

wiwien, tak nech sa s tebou poriadne pohra, poriadne navlhcit a tak pomaly ako som pisala, nikam sa nehrnut!!! a uvolni sa, nemysli na to, nakoniec zistid ze ta to ani nebolelo..

monca22

Ja som bola prvykrát na prehliadke u gynekológa a to som ešte nemala pohlavný styk. Pri prehliadke mi zistil, že panenská blana je veľmi úzka alebo také niečo mi povedal, a že to sa musí nastrihnúť. Tak som sa potom objednala , zákrok trval krátko a pri znecitlivení. Panenská blana ti zostane to sa nemusíš báť. Možno máš tiež ten problém a treba ísť ku gynekológovi.

wiwien

desmodka , dakujem..ano máš pravdu, podla mna je to tiež v psychike aj problém, asi na to príliš myslím a som napatá.ono totiž teraz mi to prvýkrát skúšal navhlčiť, teda urobiť aj pusou a sme mysleli, že to potom pojde, ale nepustilo.ale budeme skušať dalej

DESmodka

wiwien, podla mna to je vsetko v psychike... musis byt uvolnena a nemysliet na to ze to bude boliet a hlavne partner musi ist na teba pomaly a po troske, pomaly to skusajte ked bude len cm v tebe tak nech chvilu ostane tak potom znova kusok a tak sa dostane dnu... a poriadne navlhci, aj sliny stacia

wiwien

baby toto isté mám aj ja, my ani nevravte:((aj ja som z toho riadne zufalá a to som ani nevedela, že tolko z vás má také isté problémy ako ja, čiže nie som sama.ved to, toho sa aj ja bojím, že sa na mna potom každý vykašle, ak to nepojde:((ale dufam sa to podarí a nebude to takto väčne.ako sex je velmi doležitá vec ..myslím, že hrá vo vzťahu jednu z najväčších úloh a preto by som sa ani nedivila, keby to chalana omrzelo, ked sa mu to nepodarí pri mne:(ale tak musím len dufam a viacej sa snažiť..