Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

VRAVI ZE SOM NEATRAKTIVNA!

Príspevok v téme: VRAVI ZE SOM NEATRAKTIVNA!
nikita555

mam 19, moj chalan to tvrdi, sme spolu uz 1,6 roka ,,,co mam robit preboha? myslela som ze nam to klape, vravi mi ako ma miluje ale ze by som potrebovala nejaku zmenu ktoru by na mne videl, ibaze ja sa nechcem menit, ja sa sebe pacim, uz tu bola aj potycka atd medzi nami, ale vkuse toci o tom dokola, ze chce zmenu aku zmenu, mam 174 cm vazim 54 kil , tlusta ne som...

nikita555

na rovinu som mu povedala ze sa nezmenim iba len v niektorych ohladoch v povahe -lebo nikto nie je dokonaly a menit cloveka uplne sa tiez neda a ked sa nezmeni on tak to budem ignorovat.. ale kedze sa strasne milujeme .. tak sme zacali prehliadat tie drobne chyby, ktore nas len nicili.. a uz doost dlho sa nic nedialo.. tak to je vsio..

nikita555

no neviem sice kto to dnes napisal ze poradte mi.. ale ja som to nebola.. vsetko je v poriadku.. aspon u mna - ked ma dalsia nikita problem tak jej radte:)

nezadrdrdrzana

no moja aspon ti na rovinu povedal ze mas daco na ksichte alebo mas vyrazky na zadku, aspon je uprimny a vaz si to, ked ta neopustil TAK si na tom este dobre, pockaj ked ta opusti vtedy nastanu pre teba prave problemy:)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

VRAVI ZE SOM NEATRAKTIVNA! - Fórum - ZDRAVIE.sk