Alergia na jod-Rng porad prosim

Príspevok v téme: Alergia na jod-Rng porad prosim
pepinda

Zistili mi alergiu na jod.Ked mi brali krv a potom mi miesto vpichu dezinfikovala doktorka jodom,tak som mala silnu reakciu-miesto mi scervenalo,vyhodili sa mi drobne vyrazky a svrbelo to.Este sa to zo 2xzopakovalo,tak uz pre istotu dopredu pri odbere krvi kricim,nech ma nepotieraju jodom.Jod mame v stitnej zlaze,tak dufam ked mam alergiu na jod ci to nebude mat nejake nasledky,alebo problemi na stitnu zlazu alebo ine organy? Tiez ma prekvapilo ako sa ta alergia vyvinula,ked som bola mala tak sa pouzival u doktorov len jod,potierali ma nim a nic mi nebolo.Vie mi to niekto vysvetlit?

RNG

Boze, ved nerobte z toho celu novu temu, ja som sa pomylil-nie som neomylny, nikto nie je, a dakujem za opravu, ale toto su temy na zdravie a nie dohadovanie sa, prosim.
Kosa, neboj sa,starsi ludia maju hrubsiu kozu, ironia sa ma natolko uz nedotyka a agresivitou pre nedostatok konfidencie som netrpel na stastie nikdy, a dakujem za obranu.

ppppp

ethel, máme to márne, s istými ľuďmi si neradno merať jazyk, bo aj tak si budú trvať na svojom.
----------------------------------------
kosa: stále neviem nič o "anabolickom šoku", žeby to bola alergická reakcia na anaboliká?!?!
a čo sa týka preukazovania úcty, nerozumiem kde je podľa teba v mojom príspevku chyba, mňa len rozčuľuje ak niekto nenazýva veci správne.

ethel

zlatko..v pohode,ja ťa strašne rada čítam,vždy mi zdvihneš náladu a to si myslím je pre mňa podstatné!:-))))) ja sa nesmejem na vašom tvrdení,že rakovina je banálne och...ja som nešťastná,že to tak nie je a denne to vidím!

kosa

ethel :)))))))))))))))))))))
mozes sa tak smiat ako CCC ci ANDIE z nasho tvrdenie ze ...RAKOVINA JE BANALNE OCHORENIE.
dokazy-fakty jednoznacne ale jasne a PRESVEDCIVO potvrdzuju toto.

vysmievas sa x studijam americkym a sovietskym, kotre robili jak na prislusnikoch us army tak i na civilnom obyvatelstve v okoli mesta PRYPJAT.
len NAIVNY clovek sa moze domnievat ze v 1986 roku doslo k '''nahodnej katastrofe''''.
ale o tom potom.....

kosa

ppppp,
je milion tisic x roznych latok v prirode na kotre clovek sidliskovy moze mat tzv. alergiju. cize neumernu protireakciju.
jednym zo zaujimavych prikladov je aligator-krokodyl kotry vo svojej tlame a udajne viac ako 500 takychto patogenov.
Nie je dolezite akosa tieto protireakcije obranne organizmu volaju. Tieto nazvy su len zalezitostov odbornikov kotri si potrpia na nazvy, kotri skumaju ci napriklad mlieko take ci onake, travy take ci onake,orechy take ci onake atd atd maju tzv alergicke ucinky na nezdraveho cloveka.
V kazdom pripade, pri soku teda neumernej reakciji organizmu na dane-konkretne patogeny-latky, lekari viac-menej musia dodrzovat jednotny postup.
tak ako RNG, AJ ja POZNAM ANABOLICKY SOK.

z RNG sa da polemizovat, ale zachovaj si voci nemu uctu lebo skutocne je to clovek ktory NIECO DOKAZAL.
a PREUKAZOVANIE UCTY ti skutocne nezaskodi.( eksistuje nieco ako civilizacny sok....co sa SK tyka tak tento sok zazivaju ludia zo zahranicia permanentne v styku z SK.)

ethel

RNG: len som chcela vedieť,prečo má tvoj synovec alerg.reakciu,keď si ho môžeš preliečovať doplnkami...a je mi úplne jasné,že potravinové doplnky sa podávajú orálne nie venózne..:)